Čo je v nás?

Dobrý deň, píšem lebo sa chcem s vami znova podeliť o svoje myšlienky a skúsenosti. V tomto príspevku vám niečo napíšem o tom, kedy najlepšie prihadzovať a o tom akú mame moc.
             
Tak začnem pekne postupne a napíšem niečo o tom prihadzovaní, keďže veľa z vás sem píše o svojich zisteniach kedy a na čo najlepšie prihadzovať. V predošlých príspevkoch som sa dočítal, že najmenej ľudí tu je skoro ráno alebo vo večerných až nočných hodinách po 23:00. Možno sa to zdá ako dôležitý faktor, ktorý ovplyvňuje váš úspech, no podľa môjho názoru je to len kvapka v mori z veci vplývajúcich na priebeh aukcie. Keďže túto hru možno hrať až od 18 rokov, preto je logické, že mladších tu nenájdeme. 

Tak mám na vás otázku, ako rozmýšľa tých XY ďalších vekovo dospelých ľudí, snažiacich sa niečo vyhrať? Myslíte, že oni si ráno skôr neprivstanú, neobetujú trocha spánku a neposedia pri aukciách do noci, nerozmýšľajú nad tým, na ktorú aukciu je prihodenie najvýhodnejšie
a najistejšie alebo v neposlednom rade čí prihadzovať od začiatku dražby a hneď ju vyhrať, alebo až keď sa viac hráčov vyčerpá svoj účet plný bidov. Podľa môjho názoru na všetky tieto faktory pozerá väčšina dražiacich, preto si nebuďte istí výhrou, ak to všetko dodržíte, pretože výhrou si isti nemôžete byť nikdy. Veď o tom je hra. Tak tiež si myslím, že je tu pár mozgov, ktoré si našli svoj spôsob a ten im pravidelne vychádza, no je jasné, že sa s nim nepodelia, lebo zas ak by to robili všetci, opäť by to bolo len o šťastí.

            
 Ešte vám chcem napísať nie o nás a našej moci. Viem, že ja ako jednotlivec toho na webe za1cent.sk nedokážem veľa a som takmer bezmocná postavička ako všetci z nás. Avšak dávno sa už vie, že v jednote je sila a tak to platí aj tu, čím viac hláv sa spoji, tým viac dokážeme. Aj preto existuje tento blog, kde si navzájom pomáhame, no niekedy je to aj na škodu lebo si vychovávame nových a nových súperov.
             
To je pre dnešok všetko, veď okrem PC mam ešte dosť roboty pred sebou aj v reálnom živote, tak vám prajem pekný, bezstarostný deň, veľa zábavy a adrenalínu pri aukciách.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.