Panenské zoznámenie

Ani neviem akým zázrakom som sa zamotala do tohto veľkého a nekonečného kruhu. V živote som „riskovala“ svoje biedne peniažky jedenkrát v živote.. ešte za komančou som si kúpila jeden žreb, kde som hneď získala 20,- Sk. Myslela som si, že od šťastia odpadnem. Viac som nikdy nestávkovala, neprihadzovala… nič. Mám šťastné manželstvo… a to je pre mňa tá najväčšia výhra. 
Asi pred mesiacom som od manžela počula, že kolega si na nejakej aukcii kúpil za pár eur suprové lyže. On sa na tú stránku jedným očkom kukol, no nemal čas to študovať, a tak to nechal tak. Ja som sa tu včera večer náhodou zamotala, a už som v sieti… ako v pavučine. Prezerám si tovar, a čo vidím….? Môj vysnívaný vysávač IROBOT… sám si uprace a ja si po práci môžem ľahnúť. A keďže bolo MDŽ… a ja som na manžela spravila psie očká…
hneď si sadol za PC, zaregistroval sa, kúpil BIDy a šlo sa. Začali sme prihadzovať keď boli na automate nastavený traja verný záujemcovia…. ani neviem teraz prečo takáto taktika. To vzrušenie som si ani vedela vysvetliť. Nespoznávala som sa. Tak som sa doň zamilovala… na prvý kuk, vaša stránka je lepšia ako nejaká zoznamka na partnera!!! 
Potom nás napadlo, že sa stačí zapojiť až keď sa budú biť dvaja, a ak by náhodou jeden z nich odstúpil, napr. pre vyčerpaný kredit, tak sa hneď pripojím a prihodím. Oči som si išla vyočiť. Už som to tu roztáčala cez štyri hodiny, z kreditu mi ostala len zopár omrviniek….tak to nevzdám. Ja ho BUDEM MAŤ !!! Začiatočnícke šťastie sa na mňa určite prilepí.
Chcela som si však dobiť kredit, ale….!!!! nedalo sa ! Taká vytočená a rozčarovaná som nebola asi nikdy. Prišla som si ako závisláčka, (nie žeby som vedela aké to je) ktorej chýba dávka . Skúšala som to cez mobil, otvárala a nanovo vpisovala číslo karty (už ho aspoň viem naspamäť). Nič nereagovalo. Ale ešte sa mi z 1600 BIDov zvyšovalo nejakých 350 a tak mi taktiku s dvoma automatovými hráčmi neprekazí už nič! Skoro tri hodiny som išla s mužom ako o preteky, nehrozila únava, hlad a smäd… V pozadí šiel super film ktorý sme veľmi chceli vidieť, no toto bolo samozrejme prednejšie. Stále a dookola dve rovnaké loginy, automaty im šli a šli. Čakala som tu ako sup, že snáď sa niektorému minie kredit a potom sa z ničoho nič ukážem ja… hviezda jasná, ktorá už by najradšej ráno o 4,05 hod spala, no to mi ten adrenalín nedovolil. Manžel už dávno podriemkával, no tváril sa po prebratí, že on nespí. 
A zrazu… PREDANÉ… no ako, ako pre Boha? Veď skončili dvaja hráči, nie iba jeden? Ako? Nechápem, nič už nechápem. A ani teraz z odstupom času a po prečítaní si pravidiel. Nemohla som spať, som celý deň s touto prehrou nevysporiadaná. Vyzeralo to tak jednoducho! 
Kde sa dvaja bijú, tretí víťazí! 
Takto som mala zvíťaziť, a nie prehrať. Nechápem, prečo sa ukončila aukcia, keď tam prihodili obaja. Nik z nich neodpadol. Potom som po prečítaní pravidiel, myslela, či neskončili preto, že bola tam tá druhá možnosť aukcie „Kúp teraz“, no toto to byť nemôže. Vôbec robí sa to tu? Dnes som takúto vec nevidela. Môže mi to niekto vysvetliť? A majú ľudia niečo z toho, že si tu píšu do chatu? Asi nie, no pýtam sa. A prečo naskakujú hodnoty katričiek v aukcii BIDov? A prečo som si nemohla dobiť kredit. Pomohlo mi to síce zachrániť svoju peňaženku, naštvalo ma to riadne. 
Mám prvú vážnu hráčsku skúsenosť – viac ako 7 hodinovú a neúspešnú! Musím sa asi vyspať, prečítať si znovu pravidlá a IDEM NA TO! Ďakujem. Prajem veľa trpezlivosti, úspechov a hlavne peňazí na účte. Dobrú noc. Idem sa konečne vyspať, aspoň by som chcela. 
 Kasablanka.

Author: wellbid

Share This Post On

1 komentár

  1. Mne sa stalo to isté už 2 krát a tiež to nechápem…

    Odpovedať

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.