Šťastie je vrtkavé

Zdravím všetkých čitateľov a aj ostatných hráčov, keď že len nedávno som sa sem registroval toto je môj prvý blog v ktorom sa chcem s vami podeliť o moje prvotne skúsenosti, pocity šťastia ale aj sklamania.
K stránke som sa dostal cez brata, ktorý s tým začal už skôr a podľa mňa sa mu celkom darí. Keď som sledoval aukcie ako sa ľudia môžu dostať ľahko k hmotnej alebo peňažnej výhre neodolal som a registroval sa. Možno je to pre vás už otrepaná pesnička, no ako ostatní tak aj ja som si zakúpil akciový balík 600 bidov za 15€ a netrpezlivo som sa pustil do PRVEJ začiatočníckej aukcie 15€+200bidov, ktorú som videl. Jasne, že ma lákali aj hodnotnejšie výhry, no našťastie som dostal radu od skúsenejšieho brata, ktorý mi povedal, že hráčov je veľa a konkurencie je veľká preto treba začať pomaly.

Aukciu som vyhral a minul som presne 51 bidov, tak že mi ostalo ešte ďalších 549 bidov. Hneď som sa zaradoval z prvého úspechu, čo ma naštartovalo do ďalšieho draženia. V ten istý deň som skúsil ďalšie dražby, no podarilo sa mi minúť všetky bidy a výsledok bol taký, že v kolónke prehrane akcie sa objavilo asi 10 nových položiek. Pri dvoch z nich mi nechýbalo veľa lebo som bol jediný, kto tam mal nastavene automaty, no za par sekúnd sa pridal niekto nový a moja eufória hneď spľasla. Pochopil som, že nie každý deň je nedeľa a šťastie na tento deň som už asi vyčerpal. 
O dva dni neskôr, keď bol môj účet verifikovaný a z predošlej výhry sa mi na účet pripísalo 200 bidov (pravdaže nejaké eura aj na paypal), neváhal som a skúsil to opäť. Vsadil som na jedinú aukciu 15€ kredit na paypal, nastavil automaty a čakal. Znova som bol jediný s automatom avšak zjavila sa tam neodbytná hráčka, ktorá vždy prebila môj automat. Bidy mi dochádzali, čakal som, že moja súperka to už vzdá, no na aukcii sa objavil terc a tak sa výhercom, možno aj nechtiac, stal hráč, ktorý prihadzoval do súťaže traf 10,100,1000 bidov.
Viem, že začiatočnícke šťastie ma neminulo, no moje pokračovanie nedopadlo najlepšie, možno som mal smolu preto sa nevzdávam a budem skúšať ďalej, veď raz ta nedeľa príde.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.