Skúsenosti nad zlato

Zdravím všetkých 🙂
Chcel by som sa s vami podeliť o skúsenosti a užitočné informácie, ohľadom aukčnej stránky za1cent.sk. Asi dva týždne dozadu mi o tomto portáli povedal kamarát. Ževraj vydražil nejaký predmet za pár centov, pokladal som to však za podvod a bláznovstvo. Veď kto by predsa len dal vydražiť predmet za pár centov, nezmysel, povedal som si. Opak bol však pravdou a zistil som, že vraví pravdu, presvedčil ma jednoducho. Ukázal mi svoju výhru ktorú mu zaslali domov. Vyhral videokameru v hodnote 580€? Aj tak som mal pochybnosti, či si ju nekúpil, definitívne ma však presvedčil, keď mi ukázal svoj profil a históriu výhier. Ostal som v úžase. 

A tak som sa rozhodol zaregistrovať a vyskúšať svoje šťastie, najvýhodnejšie sa mi zdalo zakúpiť balíček 600 BIDov za 15€?, oplatí sa o 60 % viac než klasický balík. Účet Pay Pal som mal založený takže to prebiehalo pomerne rýchlo. Jedine čo som sa strachoval bolo bezpečnosť mojich osobných informácií, ale aj v tejto stránke je aukčná sieť zabezpečená, takže nie je sa čoho báť. Zo začiatku som sa pustil do aukcií opatrne a pozorne si preštudoval históriu vyhraných aukcií. 
Jedného dňa večer som sa rázne rozhodol, že polovicu bodov risknem do strednej výhry (parfém v hodnote 70 ?). Keďže som videl jak sa mnohým podarilo vyhrať takéto ceny za pár bodíkov, bolo to pre mňa velkým lákadlom. To bolo však obrovskou chybou. Doplatil som na svoju nenažranosť. Stratil som všetky body s jedným človekom čo použil autobidy jako ja, mal ich však viac. Kiežby sa to dalo vrátiť a ja by som ich radšej vložil do nejakej menšej výhry kde by som mal ovela väčšiu istotu, že vyhrám. Každý deň sa učíme na svojich chybách aby sme ich opäť nezopakovali. Preto radím všetkým zúčastnením, nikdy neriskujte všetko pokiaľ ste nie si na 100 percent istí výhrou.
Dobré je vsádzať radšej cez pracovný týždeň niekedy ráno. Vtedy sa totiž málo komu chce vstať, alebo tí nešťastnejší musia cestovať do práce. Takže nemajú čas na aukcie. Toto je ten správny moment kedy je dobré využiť ich absencie. Je dobré sa vyhnúť aukciám poobede alebo večer, vtedy sú všetci pripravení skočiť po výhre ako supi. 
 Na ďalší deň som však zbadal, že body sa dajú získať aj inou cestou, než kúpou alebo výhrou aukcie s bodmi. A to tráfaním do terčov. Tento princíp spočíva hlavne v šťastí. Dajte si panel hlavnej stránky a čakajte kým sa zjaví terč. Stlačte prihodiť a boom objaví sa tam vaše meno a ste poslaní do žrebovania, ktoré prebehne okamžite po zmiznutí terča, ak sa vaše meno objaví na ploche predmetu, kde bol pôvodne terč, vyhrali ste nejaké body. Takto sa mi podarilo vyhrať 200 bodov a to som klikol len štyrikrát 🙂 Bohužial aj toto som podcenil a namiesto strategického uchovania bodov som ich opäť investovat do tráfania terčov a naivne som opäť dúfal v to že vyhrám. A tak som klikal, klikal a klikal, až mi ostalo na účte len 50 BIDov a tím pádom som stratil šancu na výhru niečoho cennejšieho. Nikdy nespravte takú chybu jako ja a riaďte sa pravidlom: pomalejšie a opatrnejšie ďalej zájdeš. Všetko zlé je však na niečo dobré a preto nezúfam a verím, že nabudúce budem šťastnejší a podarí sa mi konečne niečo vyhrať. 
Odporúčam Vám túto stránku, môžem Vám povedať, že sa nejedná o podvod. Nech Vám šťastie praje 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.