Zatiaľ posledná aukcia

Aukcia menom chaos alebo chaos na stránke za1cent. Táto veta doslova vystihuje moju poslednú aukciu. Myslela som si, že mám dosť bidov na to aby som skúsila ďalšiu aukciu. Tak to bol môj najväčší omyl. Ešte stále ma táto stránka či hráči dokážu prekvapiť. Podľa môjho sledovania sa celkom oplatí dražiť neskoro večer až okolo 23.00 hod.alebo počas týždňa okolo 7.00 hod. No ja mám asi smolu alebo skôr zase som ostala v nemom úžase, že čas kedy je ten správny čas sa nedá vôbec určiť. Bol to jeden veľký omyl. Ide iba o šťastie vsadiť na tú správnu aukciu.
 
Takže tá moja prebiehala ráno. Vsadila som na voňavku, kedže počas 20 minút sa dražili 3 ks voňaviek. To by mohlo výjsť aspoň raz.
No samozrejme na tú najhoršiu som vsadila ja. Automaty sa spustili hneď tri. Infarktové stavy, ale veď mám dosť Bidov, pomyslela som si. No keď jeden vypadol už som bola presvedčená o svojej výhre a veľké prekvapenie. Do tejto aukcie sa prihlásil hráč čo ide asi po všetkých voňavkách. Mená nemôžeme zverejňovať, ale ostatní hráči určite vedia, o koho ide. Tento hráč či hráčka ide pekne poctivo až do konca každé prihodenie. Obdivhodné je, že vôbec nepočíta tak ako ja. Dám si prestávku keď sa na aukcii bijú viacerí a zapojím sa až keď sú dvaja. Samozrejme, počítam prihodenia atď. Ale ani to mi stále nevyšlo. No ešte stále ma držali nad vodou moje Bidy. Keďsom ale všetko prepočítala, začala som sa pozerať aj po ostatných aukciách. Už mi došlo, že keď mám nejakých 400 Bidov, tak to nieje k ničomu. 
V zúfalstve či začatom chaose som spustila ešte dalšie automaty a začala ešte aj hľadať terčík. Smola. Všetci hráči boli asi v tom čase v pohotovosti. Hralo sa ako o život. Vybrala som veľmi zlý deň. Prišla som o kredity, ale mám aj o skúsenosť viac. Správny čas na aukcie nejestvuje. Ide iba o šťastie. Moje šťastie je moja rodina, no aj tak to tu stále skúšam. Písať na blog – nejaké bidíky. Začať pomaly sporiť na kúpu väčšieho balíku bidov aj keď by som uvítala nejaký bonusový balík. No neviem či v najbližšej dobe ná táto stránka voľajaké výročie alebo niečo iné, aby sa dalo kúpiť viac bidov za menej peňazí. Tak tie akciové balíčky 600 bidov za 15eur to bolo super.
Môžem sa spoliehať iba na to, pretože partnerský program vôbec nefrčí. Až mám zlosť, keď niekto napíše, že na túto stránku narazil iba náhodou. Na to aká veľká je propagácia a to, že aspoň polovica hráčov určite pracuje s týmto programom, mi to príde nemožné. Neviem čo na to povedať.
Zatiaľ sa lúčim a samozrejme budem písať ďalej. Každý bidík sa predsa zíde.
Majte sa všetci hráči a nielen tý čo vyhrávajú. Bite sa bite o výhry.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.