Stálo to za to!

Keď som znova získala pár bidíkov na svoje konto nedalo mi a moje sledovanie aukcií bolo neskutočné. Vedieť kedy sa zapojiť a kedy už nepokúšať šťastie je dar. No ako som spomínala, nedalo mi to. Vyhliadla som si aukciu a skúsila to. Zapnutý automat frčal ako mal, ale čím bola cena za daný predmet vyššia, tým bolo hráčov viac a viac. No a keď sa pridali aj ďalšie dva automaty začala som znova pochybovať. Okamžite sa v hlave zapla kalkulačka na koľko prihodení mám bidov. Veľký výkričník – málo. Sklamane som si prikryla tvár a smútila. No akoby ma osvietilo. Na blogu som predsa čítala, že jeden hráč sa zachránil práve tým, že trafil terč 100 bidov. Takže som išla hneď na vec. Neuveríte, ale ja som ten terč trafila a ešte som aj vyhrala.

Je to úžasný pocit, keď vyhráte za takýchto podmienok. To že sa priam zachraňujete. Jedno šťastie, že čítam tieto príspevky. Je tu dosť dobrých rád. Môžem povedať z vlastnej skúsenosti. A čo je ešte lepšie? Podeliť sa o túto radosť s ďalšími hráčmi, takže napíšete na blog príspevok. Vy máte ešte lepší pocit a pritom za to dostanete aj bidíki. Začínam to tu zbožňovať. Veď po približne 10 prehratých aukciách konečne vyhrať je úžasné a aj to človeka navnadí hrať ďalej a na neveriacich Tomášov pozerať ako na ľudí, ktorý neskúsili a už to spochybňujú. 

Kamarátke som sa tiež pochválila. Samozrejme neverila, takže som jej to ukázala. Nadchlo ju to, ale odrádza ju jedno. Vytvorenie si paypal účtu. Argument neviem po anglicky u mňa nehrá rolu, pretože ani moja angličtina nič moc. Všade predsa píšu presný postup. Strašne veľa údajov dá na internet a človek nikdy nevie. To, že je to predsa len ako banka či internetová peňaženka u nej nezabralo. Aj v banke dávaš všetky informácie. Má strach, ale pokúša ju to. Uvidíme, kedy sa zlomí a začne. Nebude to trvať dlho, pretože jej manžel je hráč. Zapája sa asi do všetkého čo na internete alebo inde vidí. A o jej synoch ani nehovorím. Tí ani neviem ako náš rozhovor počuli a vyťukať stránku je to najmenej. Ale ešte musia pár mesiacov počkať – 18 rokov nemajú. Najprv matura a potom výška dúfajme, že im to výjde. Ale oni prekvapili mňa, keď mi na druhý deň zavolali či nemôžu hrať namiesto mňa. Tak to teda nie. Ja si svoje bidíki vážim a strážim. Niektoré kúpené iné vyhrané a ešte aj za články. Tak som im to zatrhla aj keď mi pred nosom neskôr mávali štyridsiatimi eurami. Vraj ušporené. Mama zakázala a ani ja by som to nedovolila svojim deťom. Kým nemáš 18 a nemáš žiaden príjem tak nič. No to ich nezlomilo a hneď mi ukázali zošit z matematiky a angličtiny. To čo bolo napísané zo zadnej strany ma šokovalo. Prezývka hráča – približný počet vyhraných aukcií – približný počet bidov. Jednoducho oni to vzali poctivo a zhurta. Vraj im odpadla hodina a cez prestávky na mobile sledujú aukcie. Tak sa zdá, že o pár mesiacov na tejto stránke pribudne zopár hráčov, ktorí budú veľmi rýchlo patriť medzi tých úspešnejších. Inak rumcajz by z nich mal radosť. Veď práve on písal a radil zapisovať a zapisovať. Takže hrajme ďalej a tešme sa na novú generáciu hráčov, ktorí zapisujú a sledujú. Zabúdajú, že tu hrá dosť veľkú úlohu aj pani šťastena. Presvedčia sa na vlastnej koži aké to je. Prajem im veľa šťastia v budúcej hre. Ja som momentálne veľmi spokojná sama so sebou a teším sa na ďalšiu aukciu, ktorú určite nebudem hrať sama. Spoločnosti si teraz užijem dosť. A tých rád. Možno utečiem aj s notebookom niekde na chodbu. Uvidíme.  

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.