Registruj sa a neoľutuješ!!!

Čaute, tento krát by som chcel trocha pomôcť a poradiť ľuďom, ktorí sa chcú zaregistrovať a skúsiť šťastie. Myslím, že rad nikdy nie je dosť, preto sa vynasnažím vám nováčikom uľahčiť ťažký začiatok, aby ste po registrácií neboli z niečoho sklamaní, prekvapení alebo nevedeli o nejakých výhodách a trikoch. 

S touto stránkou sa stretávate po prvý krát, na jednej strane sú ceny veľmi zaujímavé, na druhej strane máte obavu, či stránka je korektná. Mnoho pesimistov to hneď odradí, no my realisti a optimisti, skúsime šťastie a zaregistrujeme sa. Ako prvé hneď všetci chceme skúsiť dražiť, veď prečo nie.
No ešte je tu jedna mala prekážka, je potrebne si zakúpiť (najvýhodnejšie) balík 600 bidov za 15€, vďaka tomu sa Vám odblokuje účet a máte umožnené všetky úpravy a nastavenia. Máte svoje prvé bidy a máte v plané sa pustiť do svojej prvej aukcie. Ste začiatočníkom, preto veľkú šancu na výhru pri bežných dražbách nemáte a tak odporúčam zúčastniť sa AUKCIÍ PRE ZAČIATOČNÍKOV alebo nie veľmi lákavých aukcii, kde nebude tak veľa ľudí.

Myslím si, že ak má človek trocha zdravého rozumu  a trocha čašu na zvýš, tak minimálne tých 15€ (ak nie viac) čo do toho vloží sa mu vrátia a ešte sa aj zábavy a zažije vzrušenie z pohodlia obývačky.
Ako všetci vieme je to len hra a tak pôsobíme pod prezývkou, číže nikto z dražiacich sa nedozvie vaše reálne údaje. Avšak po prvej výhre je potrebné overenie vašej osoby (kontrola či máte dostatočný vek na draženie a či na webe nemáte viac účtov) prostredníctvom kontroly vášho preskenovaného OP. Ničoho sa netreba báť, vaše údaju nebudú nikde zverejnene a uvidí ich len administrátor stránky.
V prehľade Vášho účtu je možnosť nastavenia vlastného avataru (rôzne animovane postavičky), ktorý ho bude reprezentovať pri dražení. To je z mojej strany zatiaľ všetko, prajem pekný deň, veľa zábavy a pravdaže aj výhier. 

Author: wellbid

Share This Post On

1 komentár

  1. To sú rady za všetky drobné. To sa mi snáď len sníva, čo všetko sú schopní poniektorí jedinci urobiť pre pár bidov.

    Odpovedať

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.