Ako na aukcie

Po dlhšej prestávke pri sledovaní postupov, ako hráči vyhrávajú, má jeden strach vôbec začať. To, či si vyberiem tú pravú aukciu a v akej dobe je najlepšie začať dražiť? Cez obed, večer či ráno. No kopec otázok, ktoré trápia asi viacerých. Tá taktika je úžasná pri niektorých hráčoch. Výhra a výhra. Poznajú práve títo pocit porážky a zlikvidovania účtu? Sama neviem, ako na to a to som tu už hrala aj keď to bolo pred nejakým časom. Asi ten výpadok veľmi nepomohol. Niektoré mená mi nič nehovoria, ale práve tie vyhrávajú.
Zase v opačnom prípade, príspevky na blogu veľmi motivujú človeka začať a zariskovať. Veď risk je zisk. Mnohí o tom píšu, ale či to výjde aj mne, je jeden veľký otáznik. Veci, ktoré sa dražia sú lákavé. Hneď by som brala taký mixér alebo niečo iné, ale tá dravosť hráčov straší.
Asi sa ešte trošku pokochám super výsledkami hráčov, sledovaním ich taktiky alebo šťastia? Možno to v ich prípade platí jedno aj druhé. Začínam sa cítiť ako detektív, ktorý pátra, ako vlastne znova začať a vyhrať. Príspevky sú samé kladné, ale vari tí, čo prehrajú a sú zlomení, nemajú chuť podeliť sa aj o tieto záporné pocity? Hlavne to ma metie. Veď práve v momente, keď už nemám nič, som nazlostená sama na seba, ale aj na tých, čo sa zúčastnili aukcie a vyhrali. Vtedy by som mohla napísať aj román a vyliať si srdce aspoň na blogu. Asi som jediný hráč, ktorý to realizuje. Spôsob, ako to sklamanie a zlosť zo seba strhnúť. Aj keď je to pre mnohých niečo nepochopiteľné, mne osobne to pomáhalo.
Vyhnúť sa takýmto stavom je momentálne to najdôležitejšie, na čo sa sústreďujem. Už sa mi nechce písať iba o záporných stránkach týchto aukcií. Nechcem si vylievať srdce, ale podeliť sa hlavne o neskutočný pocit radosti. V minulosti som to už zažila a bol to úžasný pocit. Týmto chcem len podotknúť, že chápem všetkých výhercov, čo prispievajú na blog. Podeliť sa o super pocit z výhry a pochváliť sa, že raz mu vyšlo to super rátanie či typ na aukciu.
Takže nech pribúdajú už len super príspevky, ale nezabudnite prispieť aj vy, porazení. Ozaj to pomáha, keď máte zlosť. Aj keď to nepošlete na blog, určite sa budete cítiť lepšie. U mňa to funguje, no aj tak dúfam, že už nebudem písať o svojich sklamaniach, ale iba o tom ako som vyhrala.
Nebojte sa písať, veď ono sa to oplatí.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.