Kde sú ukryté neúspechy

Prajem príjemný deň a zároveň stojím pred rozhodnutím. Znova a znova ma láka táto stránka. Vraví sa, že do jednej rieky dvakrát nevstúpiš. Pre mňa by to bol ale už tretí raz. Do tretice všetko dobré? Neviem, ale reklamy sú ozaj všade a lákajú. Prečítala som si posledné príspevky na blogu a všimla som si, že sú tam popísané samé úspechy. Kde sú teda ukryté neúspechy hráčov? Existujú predsa aj tí. 
Ako som sa dozvedela na rôznych forach práve tam sa sťažujú takýto hráči. Dokonca jeden z nich tu nechal 1800 eur a vyhral iba jednu aukciu – balík bidov a 15 eur dobitie paypal účtu. Vyzýval ostatných – spojme sa a zničme túto stránku, ktorá nás oberá o peniaze. O tom, že tu fungujú automaty, ktoré prihadzujú v mene tejto stránky a nedovolia vyhrať. Práve o tom som chcela písať. Neúspech sa tu vyskytuje veľmi málo. Práve preto sa podľa mňa potom objavujú takéto fóra a ľudia, ktorí sú sklamaní sa cítia oklamaní.
Toto nie je práve najlepšia reklama. Podľa mňa zabúdajú, že ich k tomuto nikto nenútil a ani nemuseli začať hrať. No niekde sa asi musia vyžalovať. Len škoda, že ich tak rýchlo pribúda. 
Na stránke som si všimla dosť nových mien, či inak povedané hráčov. Ale zase naopak vyhrávajú starí lišiaci stále. Neviem pochopiť, ako je to možné, že má niekto toľko šťastia. Brala by som. Nedávno som skúsila jednu aukciu, ale skončila ako predtým všetky ostatné. Katastrofa a to som mala pauzu skoro dva mesiace. Pre mňa dobrý výkon nezapojiť sa do aukcie a skoro vôbec nesledovať život tejto stránky. Takže ked som skončila aukciu, znova som zanevrela na túto stránku. No začala som sledovať život a hru na tejto stránke. Aké bude moje rozhodnutie sama neviem. Skúsiť alebo to nechať tak a nepokúšať osud a hlavne môj účet v banke. Nerada by som sa dostala znova na číslo, ktoré tam bolo pred dvoma mesiacmi. Ale zase je to len na mne. Nikto ma do ničoho netlačí a nenúti hrať. Získať tú hráčsku dravosť je vzácnosť. Tú majú práve tí lišiaci. Idú cez mŕrtvoly a nepozerajú okolo. Práve toto by som rada získ ala. Možno práve ta dlhšia pauza mi pomôže. No zatiaľ som stále na vážkach. 
Všetkým hráčom, či už nováčikom alebo lišiakom, prajem veľa šťastia. Lišiakom to priať ani netreba, tí vedia ako na vec a koho môžu poraziť v aukcii. Vyhrať dve a viac aukcií počas jedného dňa je zázrak. Takže zatiaľ sa lúčim a dúfam, že sa rozhodnem správne.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.