Nebojte sa začiatkov!

Veľa vecí si dnes môžeme kúpiť z domu, zabalení v deke a teplých ponožkách. Umožňujú nám to internetové obchody, ktorých počet neustále narastá. Uľahčuje nám to život a hlavne šetrí čas, ktorý je dnes vzácny. Mňa upútala aukčná sieň za1cent.sk
Som začiatočník, takže veľa aukcií som ešte nestihla. Zapojila som sa do aukcie o navigáciu a samozrejme ako začiatočník som si neprečítala podmienky automatu. Takže ak chcete dražiť treba si všetko poriadne naštudovať, tomu sa momentálne venujem a sledujem stránku len tak v úzadí. Na začiatku som neverila ako je to možne získať také skvelé veci za super cenu, no po sledovaní stránky a trochu aj rozmýšľania som prišla na to že je to možne. Ak ste začiatočník a máte pochybnosti stačí len sledovať stránku.
Po zaregistrovaní máte rôzne výhody, môžete sa zapojiť do sútaže o BIDY dokonca na stránke viete BIDY aj zarobiť, čo je úžasné. Práve vtedy ak nemáte BIDY si ich skúste zarobiť napríklad písaním do Blogu. Každý kto skúsil tieto aukcie potvrdí, že práve keď nemáte BIDY- prídu tie pravé nervy. Ten pocit, keď sa nemôžete zapojiť a práve tam je vec ktorú by ste chceli! 
Tak napríklad, ja som sa zaregistrovala, kúpila balík BIDOV, začala dražiť (bezhlavo) a čo sa stalo ? Všetky moje BIDY boli za chvíľku fuč !!! A to len mojou vinou, bila som sa z automatom, moje posledné kredity sa blížili k nule a ja som ani nedýchala. Posledné bidy, posledné prihodenie a víťazom sa stal automat. Preto si zapamätajte, ak raz dáte automat, už sa ho nedá zrušiť – iba zmeniť nastavenia. V preklade to znamená, že ak napríklad dáte 90x prihodenie, tak ho môžete zmeniť na menej. POZOR na každej aukcií vám ukazuje, koľko bidov vám zoberie za každé prihodenie. 
 Je dôležité si stránku naštudovať aby ste vedeli čo a ako. Aukčná sieň je samo sebou neustále v prevádzke, teda vy si vyberáte čas, kedy aukcie prebehne. Nemusíte hneď po zaregistrovaní dražiť. Je to len na vás kedy a čo chcete dražiť. 
Tento príspevok píšem pre začiatočníkov, aby mali trochu prehľad a nerobili chyby a potom sa chytali za hlavu ako ja. Všetko je skôr o náhode, nie je nikdy ten čas kedy je tu málo ľudí ako si mnohí myslia. Aj mňa napadlo, že v noci sa to oplatí, že tu nie je toľko ľudí alebo ráno… No opak je pravdou vždy je tu plno. A ak nie priamo na stránke, tak sú tu nešťastné automaty. Automaty to sú moja nočná mora, mohli by vymyslieť aj aukcie bez nich, čo na to poviete? Ja sa teším na to kedy sem budem môcť napísať aj o mojom víťazstve, na ktoré čakám. Všetko má svoj čas a aj verím že ČAKAŤ SA OPLATÍ 🙂 Tak vám dám potom vedieť. 
 Držím Vám všetkým palce nech si vydražíte to po čom túžite a čo si mnoho z nás nemôže dovoliť a hlavne nikde to nedostanete za takú skvelú cenu. 🙂 Nebojte sa začiatkov tie sú všade a vždy ťažké…

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.