Vypnite televízor

Aukcií je mnoho a často sa vyskytnú naraz zaujímavé položky. Len si treba vybrať, ktorej aukcie sa človek zúčastní. Keď už viete, o čo chcete zabojovať, venujte pozornosť tejto jedinej aukcii. Do úvahy musíte brať aj to, koľko BIDov máte k dispozícii. A zistiť si, za koľko sa rovnaká vec vydražila v minulosti. Aby sa nestalo, že vám dojdú BIDy uprostred boja. Pre ten prípad si ich doplňte zavčasu. 
Potom už len sledujte pozorne vybranú aukciu. A keď píšem pozorne, myslím tým naozaj pozorne. Sekundy ubiehajú rýchlo a ak chcete sledovať, kto okrem vás sa zaujíma o draženú vec, mali by ste obmedziť všetky okolné podnety. Prepnúť mobil na tichý režim, ak nedokážete ignorovať jeho zvonenie či pípanie SMS-ky.
Pekne vyrušiť vás môže počas aukcie aj televízor. Náhla zmena hlasitosti či vloženie reklamy do aktuálneho programu vás ľahko vyruší, na chvíľu stratíte svoju koncentráciu a nestihnete včas prihodiť a aukcia je prehraná. Preto vám radím, vypnite televízor aj rádio. Škoda BIDov. A tiež aukcia rovnakého predmetu sa nemusí rovnaký deň už opakovať. 
 Koniec koncov, uvedená zásada „vypnite okolné rušivé podnety“ neplatí len pre aukciu, ale pre všetky dôležité činnosti, pri ktorých sa vyžaduje vaša vysoká pozornosť a kde sa musíte sústrediť. 
Verím, že sa vám s pomocou mojej rady podarí zlepšiť vaše skóre v aukciách za1cent.sk a draženie vám prinesie viac radosti z hry aj výhry. 
zdediny

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.