Výhry nech sa sypú!!

Ahojte, 
väčšina článkov v tomto blogu začína tým, ako hráči náhodou natrafili pri surfovaní po nete na stránku za1cent alebo ich zaujala reklama na facebooku alebo inde. Ja som hľadala možnosť privyrobiť si zopár eur navyše, kedže som momentálne doma na materskej dovolenke a stretla som sa s odporúčaním na stránku za1cent. Keď som zistila, že sa jedná o stránku, kde prebiehajú internetové aukcie, pomyslela som si, že to bude určite nejaký omyl. V takýchto aukciách predsa nakupuješ, získať možeš jedine predajom. No nedalo mi to, moja zvedavosť zvíťazila a chcela som sa dozvedieť o čo vlastne ide a dosť ma to zaujalo.
Ako to mysleli ,že si môžem privyrobiť? Stránka ponúka program tzv. Partnerský program, v ktorom sa stávate akýmsi sprostredkovateľom, dohadzovačom nových užívateľov. Získate svoju unikátnu adresu, pod ktorou sa zaregistrujú noví hráči a keď si kúpia bidy, získavate províziu z ich nákupu. Znie to jednoducho, ale v dnešnej dobe ľudia veľmi nedoprajú druhým a radšej sa zaregistrujú zvlášť, ako by mal niekto profitovať z ich nákupov. No za pokus to stojí.
Takisto sa dá slušne zarobiť, ak sa zúčastníte aukcií a budete samozrejme úspešní. Veď ak by som  napr.vyhrala 5 aukcií, čo je stanovený limit na mesiac, každú v hodnote trebárs 150€ a rozhodnem sa, že nechcem tovar, ktorý som vyhrala, môžem si dať výhru preplatiť na môj účet. Samozrejme po odčítaní nákladov spojených s priebehom aukcie aj tak by som mohla získať pekné peniaze. 
Keď v poslednom čase sledujem aukcie, niektorí hráči hrávajú len o tie hodnotnejšie veci a určite to nerobia preto, aby doma mali 10 televízorov alebo fotoaparátov, ale pre zisk z výhry.Určite na tom stratia veľakrát tisicky bidov, no v ďaľších aukciách sa im to môže mnohonásobne vrátiť. Kto sa nebojí riskovať, ten má. Len kde nájsť tú odvahu?
Nechcem utrácať na začiatok peniaze na nákup bidov v strachu, že o ne prídem. A tak radšej budem písať, odporúčať servis a trpezlivo čakať, keď budem mať aspoň tisíc bidov a skúsim nejaké aukcie, v ktorej sa hrá o Balíčky Bidov, bony na začiatok a neskôr sa aj mne možno podarí získať niečo väčšie. Potom dám vedieť, ako som dopadla. Verím, že sa budem môcť pochváliť nejakými výhrami na účte!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.