Risk je zisk!

Ak by mi niekto pred pol rokom povedal, aby som sa zapojila do aukcie, v ktorej môžem získať telefón alebo nový televízor za pár centov, vysmiala by som ho. To predsa nie je možné! V dnešnej dobe nie je nič takmer zadarmo. Ale kedže človek je tvor neuveriteľne zvedavý, stalo sa, že keď som na facebooku uvidela reklamu pre portál za1cent, nedalo mi to. Musela som kliknúť a zistiť o čo vlastne ide. Dnes som rada, že táto moja zvedavosť zvíťazila a naozaj neľutujem a dúfam, že to ani nikdy ľutovať nebudem.
Každý deň sa v bežnom živote stretávame s drogami, závislosťou a aj takéto stránky môžu v nás vyvolať závislosť… Priznajte sa, koľkí z vás denne zapnú počítač a prvé čo vás zaujíma je stránka za1cent? Ja patrím tiež k nim..ale mám stanovenú hranicu, ktorú nemôžem prekročiť. Na nákup bidov nemíňam viac ako 20€ mesačne. Snažím sa získať bidy iným spôsobom, napr. aj tak ,že aktívne prispievam svojimi článkami sem do blogu. Viackrát sa mi to vyplatilo… Aj tentokrát sa mi za bidy získané za článok podarilo vyhrať až tri aukcie. Áno vidíte dobre…tri. Ako sa mi to podarilo?
No stálo ma to trošku nervov, ale to patrí k tomu. Zopár krát som skúsila triafať terče a získala som pár stoviek bidov. Prvá aukcia nedopadla podľa mojich predstáv, automat sme nastavili až piati. Vedela som, že s počtom bidov na mojom konte nemám šancu túto aukciu priviesť do úspešného konca a ešte, keď sa daľší hráč pridal s ďaľším automatom, bol to koniec. Zostalo mi asi 50 bidov, no čo s toľkými bidmi? Opäť som zvolila šípky, ale neúspešne. Práve sa mala začať aukcia dobitie paypal účtu, tak s 22 bidmi na konte som nastavila automat a neuveriteľné, jedno prihodenie a bola som víťazom tejto aukcie a 15€ putovalo na môj paypal účet! Mohla som si ich zameniť na bidy a hrať ďalej, ale rozhodla som skúsiť to ešte raz a nastaviť automat na ďaľšiu aukciu.
Súperili v nej dvaja hráči, no ani jeden z nich, ani nikto iný nenastavil automat iba ja.Tri prihodenia s automatom a výhra bola moja.Trošku mi bolo aj ľúto toho hráča čo prehral. Keby prihodil ešte jediný raz alebo nastavil automat, mohol byť víťaz on – na ďaľšie prihodenie som už bidy nemala 🙂 Keby tak vedel, že prehral s niekým kto mal len 11 bidov a nič viac..
Netreba to hneď vzdávať!Výhru som si dala preplatiť a na môj paypal účet pribudla teraz celkom slušná suma peňazí. Ani môj muž za deň v práci toľko nezarobí a mne na to stačilo ani nie 10 minút. Úžasné,nie? Obetovala som 10€, kúpila som 200 bidov a opäť vyhrala… Naozaj sa mi vyplatilo riskovať. Treba si však uvedomiť, že to netreba prehánať a niekedy čím viac chcete získať, tým viac môžete stratiť. Tentokrát som mala šťastie, ale zajtra by mohlo byť všetko inak a o všetko by som mohla prísť.
Želám všetkým, čo nemali ešte šťastie vyhrať, aby sa tak stalo..   
Zdravím aj JohnnyhoJ píšeš dobre, len tak ďaľej..možno sa raz stretneme v nejake aukcii. Držím Ti palce! :):):)

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.