Tichá voda brehy myje…

Zdravím všetkých užívateľov stránky za1cent.sk a všetkých verných čitateľov tohto blogu, ktorý pre nás vytvorili administrátori, aby sme sa mohli podeliť s našimi skúsenosťami, pocitmi, výhrami s vami, ktorí nie ste dostatočne odvážny pustiť sa do ktorejkoľvek aukcie na tejto stránke, pretože nie ste odvážny riskovať ťažko zarobené peniaze, pretože v tejto dobe, čo všetci dobre vieme, je veľmi ťažké nejaké tie peniaze zohnať. Ale táto stránka vám umožní aspoň si spríjemniť život tým, že to čo tu vyhráte, vyhráte za fakt málo peňazí a nemusíte byť milionári, len aby ste si aj vy mohli dovoliť super veľkú 3D plazmu. Tu je to možné aj za babku.
Možno už všetci ste si všimli, že na tejto stránke prebiehajú aukcie rôznych typov. V jednej môžete vyhrať super nadupaný smartphone, v druhej niečo do domácnosti, ale existujú na tejto stránke aj aukcie, v ktorej je možné veľmi jednoduchým spôsobom vyhrať aj peniaze,

konkrétne dobitie PayPal účtu, z ktorého si následne môžete peniaze previesť na svoj domáci účet v banke. Lenže sa každému naskytne otázka, ako je možné takto ľahko aukciu vyhrať!

Odpoveď je veľmi jednoduchá. Pri typoch takýchto aukcií je potrebné povedať pár vecí o tom, kedy je dobré prihadzovať na dané aukcie. Tu by som vám poradil pár vecí a to, že ak chcete aukciu vyhrať, vždy si musíte vytipovať čas, v ktorom sa do aukcie pripojíte. Teraz si myslíte, že vám chcem poradiť hodinu, kedy je dobré sa do aukcie zapojiť a zaručene niečo vyhráte. Ale to nie. Všetci vieme, že aukcie sú medzinárodné a keď si povieme, že: „ale, veď keď budem prihadzovať o 3 ráno, určite niečo vyhrám.“ To nie je pravda, pretože keďže sú aukcie medzinárodné, to znamená, že keď sú u nás 3 hodiny ráno, v inej krajine môže byť 8 hodín večer alebo ráno, nie?! Čiže keď my spíme, na tejto stránke život stále beží. Ale je tu iná vec ohľadom času kedy prihadzovať, ktorú by som vám chcel poradiť. A to je, že do aukcie, podľa môjho názoru, je dobré sa pridať, keď vaši spoluhráči minuli na danej aukcii veľa bidov a náhle ako sa pridáte, si povedia, že už sa neoplatí ďalej hrať. Týmto veľa ľudí odradíte ďalej hrať o daný predmet, pretože už minuli veľa BIDov a už ich nemajú také množstvo, aby sa mohli oň biť aj s vami. Takýchto situácií pri aukciách som už videl veľa, sám som tak aukciu vyhral. Nič nevyhráte bez toho, aby ste mali nejakú stratégiu pri hraní. Poviem vám, že každý z vašich protivníkov tú stratégiu určite má a veľa ľudí robí presne toto isté. Nedávno som videl aukciu, v ktorej sa dvaja užívatelia preťahovali o super vypeckovaný noťas. Keď sa cena dostala relatívne vysoko na pomery tejto stránky, do aukcie sa pridal užívateľ a neľútostne začal bojovať aj on. Nakoniec sa mu to vyplatilo, ostatní to vzdali a on sa stal šťastným výhercom nadupaného notebooku.
Takýchto užívateľov je veľa a dávajte si pozor pri dražení, a preto vám radím, nezapájajte sa do aukcií od začiatku, pretože si takto miniete veľa BIDov a nakoniec vás aj tak niekto prebije a vy budete mať len hlavu v smútku. Potichučky aukciu sledujte a keď si budete myslieť, že máte šancu, tvrdo zaútočte a vyhrajte aukciu.
Dúfam, že vám môj príspevok aspoň k nejakej výhre dopomôže a budete vyhrávať veľa aukcií, len vďaka mojej rade. Šírte tento názor medzi ďalšími užívateľmi, aby nás, čo niečo konečne vyhráme, bolo čo najviac a mohli sme sa nesmierne tešiť aj ďalšie roky pri pohľade na našu výhru.
Želám vám veľa pekných výhier a príjemné draženie tým, čo zatiaľ nič nevyhrali. Nestrácajte nádej a bojujte.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.