Milujem to tu :)

Ahojte, zdravím všetkých používateľov stránky, nováčikov a taktiež pozdravujem celý tím stránky za1cent.sk. 
 Pred viac ako dvoma týždňami som natrafil na túto neuveriteľnú stránku. Bola to veľká náhoda, pretože na reklamy podobného charakteru na internete neklikám, pretože si myslím, že sú to všetko oblby. A u tejto stránky je to ale úplne inak. K dnešnému dňu ďakujem za to, že som na túto stránku natrafil, pretože mi zmenila život. Poviem vám, že nič iné nerobím, keď sa doma nudím, len sedím za počítačom a snažím sa vyhrať aukciu a vydražiť si nejakú super cenu, ktorá by ma tešila ešte veľa rokov a pri pohľade na ňu v budúcnosti by som si spomenul len a len na túto výnimočnú stránku. Musím pochváliť administrátorov tejto stránky, pretože vytvorením takejto stránky pre nás urobili niečo výnimočné a umožnili nám, aby sme si mohli splniť aj tie najtajnejšie sny.

Či už vyhrať super nadupaný mobil, 3D plazmu s veľmi veľkou uhlopriečkou, kameru, fotoaparát a ďalšie super veci, ktoré sú reálne pre väčšinu z nás nedostupné vzhľadom na ich cenu v obchode. Veď povedzte sami, nie je dať v obchode za štyridsať palcovú televíziu skoro 1000 eur veľa? Samozrejme myslím nejakú 3D a pod., pretože pre mňa, ako študenta, je to dosť. Ale na tejto stránke vám to umožnia zrealizovať aj za najmenšie drobné. Len musíte vždy prísť na ten fígeľ, ako všetkých prekabátiť a vyhrať predmet ako prvý. Dá sa to, to mi verte. Sám som vyhral už 4 aukcie. Síce som vyhral 3 dobíjacie kupóny PayPal, ale vyhral som už aj jednu aukciu, ktorej predmetom bola pamäťová karta. Pred nedávnom som v jednej súťaži vyhral super nadupaný mobil, ale v balení táto kartička nebola. A preto ma oslovila práve táto aukcia, pretože vyhrať 32 GB pamäťovú kartu je niečo. Povedzte mi, kto si v tejto dobe dáva do mobilu takúto veľkú kartu? Nikto, pretože vzhľadom na jej cenu, si povedia: áááále, stačí mi aj 2 GB karta. Táto stránku mi túto kartu umožnila vyhrať za neuveriteľných 22 centov. No nie je tu super?
Ale poviem pravdu, že túto kartu som si nedal doručiť až domov, pretože vám táto stránku ponúka možnosť zameniť vyhraný predmet za BIDy, alebo za peňažnú hotovosť. Samozrejme nie v plnej výške, veď o čom by to bolo, keby si každý nechával predmet zameniť za plnú hodnotu predmetu, ako keby som sa mal doma z toho tešiť. Tak som si to zamenil za peniaze, ktoré mi v tom momente prišli na PayPal účet a tie som si následne dal poslať na môj slovenský účet v banke. 
Ale tieto aukcie boli len malou rybičkou v rybníku. V budúcnosti plánujem vyhrať aj niečo drahšie, aby som sa doma mohol z toho tešiť. Môj osobný cieľ je vyhrať veľkú televíziu alebo nejaký super počítač, ktorý sa nemôže rovnať tým dnešným bežne používaným. Nie každý má predsa toľko peňazí na to aby si to len tak mávnutím ruky mohol kúpiť v obchode, pretože ako sami všetci vieme, tie ceny v obchodoch sú neuveriteľne vysoké. Ale táto stránku je presný opak, kde si môžete kúpiť váš vysnívaný predmet za pár centov. Musím povedať, že vždy sa budem rád na túto stránku vracať a budem si chcieť vždy niečo nové vydražiť. 
Dúfam, že vás moja skúsenosť obohatí a všetkým by som chcel popriať veľa šťastia pri dražení, aby ste si vydražili to, po čom túžite. Prajem vám všetkým príjemný zbytok dňa a príjemné draženie, Johnny J.

Author: wellbid

Share This Post On

1 komentár

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.