Malý návod ako vyhrať!

Zdravím súťaživích, blogerov, čitateľov alebo len tých, čo zatúžili vyhrať niečo malé naozaj jenoduchým spôsobom.
Existuje veľa aukčných portálov, ktoré ponúkajú špičkové veci, ale len jeden, na ktorom môžete získať úplne nový tovar bez akýchkoľvek investícií. Je to naozaj také jednoduché?
Stačí ak prispejete článkom na tomto blogu a máte vyhraté Za príspevok môžete získať až 500 Bidov. Tak napríklad ja a moja skúsenosť s portalom respektíve s blogom. Už som neraz písala a najviac som bola odmenená 250 bidmi. Nie je to veľa, ale aj s toľkými bidmi sa dá vyhrať napr. nový televízor. 

Veď niektorí hráči majú toľko šťastia, že im na výhru stačí 3, 6 alebo 100 bidov a výhru majú v suchu. Ak sa Vám to zdá málo, skúste triafať terče a možno sa Vám podarí nazbierať ďaľšie drahocenné bidy. Skúsiť hrať o menej hodnotné ceny, Paypal balíčky a tie potom zameniť na ďaľšie bidy.
Ak možem poradiť novím hračom, ktorí chcú použiť automat, odporúčam nastaviť viac ako len minimum 45 prihodení. Sú trpezliví čakatelia, ktorí vydržia počítať a zapisovať si počty prihodení a čakajú na správny okamih a vedia vypočítať tú chvíľu keď Vám končia prihodenia a uchmatnú Vašu výhru rovno spred nosa.5-10 prihodení v nastavení automatu naviac Vám to celé môže vyhrať.
Dúfam, že môj malý návod niekomu dopomôže k peknej výhre.Držím palce!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.