Ako na to?

Zdravím všetkých užívateľov stránky za1cent.sk a taktiež by som chcel pozdraviť administrátorov tejto výnimočnej stránky. Nad dnešným príspevkom som rozmýšľal asi 3 dni, stále som bádal po tom, čo napíšem. Niečo ma napadlo až dnes. A to, aby som vám napísal taký menší návod, ako vyhrať jednu z aukcií. Samozrejme, že môžete vyhrať aj viac ako jednu. Celý návod bude len z môjho pohľadu, vlastne ako by som to urobil ja, aby som predsa len niečo vyhral. Len tak na tejto stránke nevyhráte, treba mať svoju stratégiu, ako poraziť širokú škálu svojich protivníkov. 
Po prvé. 
Každý musí začať s tým, aby si veľmi dobre rozmyslel, koľko bidov si kúpi. Množstvo bidov je veľmi dôležité. Samozrejme môžete vyhrať aukciu aj s 10 bidmi. Určite sa to už niekomu podarilo. Ja musím povedať, že také šťastie som ešte nemal. Ale vrátim sa k tomu, čo by som vám chcel povedať. Musíte veľmi dobre zvážiť množstvo bidov, ktoré by ste boli ochotní kúpiť.

Predsa 200 je málo, aj keď stoja dosť peňazí, ale ja sám by som odporučil si kúpiť aspoň 1000 bidov za 35 EUR. Ja sám som takto urobil a hneď som za tieto bidy vyhral 3 aukcie. Je veľmi malá šanca, že by ste vyhrali aukciu s malým počtom bidov. O vec sa môže biť veľa ľudí a vy budete predstavovať len slabého súpera pre vašich protivníkov.

Po druhé. 
Každý sa musí zamerať na čo najmenšie množstvo aukcií, ktoré by chcel vyhrať. Nemôžete sa zamerať na veľké množstvo aukcií, pretože takto si míňate svoje drahé bidy zbytočne. Najlepšie je zamerať sa len na jednu aukciu 
Po tretie. 
Vyberte si aukciu nie príliš lacnú, ale zase nie príliš drahú. Podľa toho čo som spozoroval, čím drahší predmet aukcie, tím sa oň bije viac ľudí a vy nemáte ani najmenšiu šancu niečo vyhrať. Ja osobne by som odporučil zamerať sa na kupóny, balíčky bidov, veci do domácnosti, reproduktory, klávesnice,… Predsa sú to také veci, ktoré už má doma každý a preto nie je o ne veľký záujem. Ale samozrejme sa môže stať vec, keď sa vydraží drahý televízor, mobil alebo iný predmet za ani nie jedno euro. Vtedy si určite každý povie, prečo som sa len ja do tej aukcie nezapojil. Lenže je tu druhá vec. Kebyže sa do nej zapojíte, ten druhý čo ju vyhral, by sa s vami preťahoval, len aby to vyhral. Takto miniete veľa bidov a zbytočne. O takú hodnotnú vec je najlepšie bojovať vtedy, keď ste ochotný si kúpiť veľa bidov. Veď predsa je nič si kúpiť bidy za 310 eur, keď možete vyhrať super 3D plazmu za 1000 eur. Vtedy sa tomu nemôže nič rovnať. Ale keď ste ako ja, že nechcete veľa minúť, tak radšej neriskujte. 
Po štvrté. 
Ak nechcete kupovať drahé bidy, píšte príspevky na tento BLOG, za ktoré vás patrične ohodnotia. Ďalší spôsob nazbierania bidov je, keď si kúpite tých 200 bidov, hrajte súťaž Traf 10. Vtedy máte veľkú šancu vyhrať nejaké bidy naviac, pretože máte možnosť vyhrať 10, 100 až 1000 bidov. No nebolo by to úžasné? Ja si rozhodne myslím, že áno. 
A nakoniec po piate. 
Nič iné nám všetkým neostáva, len sa tešiť z vyhranej aukcie, otvoriť nejaké to šampáňo a netrpezlivo čakať doma na svoj vydražený predmet. Dúfam, že vám moja rada dopomôže k vyhraniu skvelých aukcií, taktiež prispievajte na tento blog a podeľte sa so svojimi skúsenosťami zo stránkou za1cent.sk. Možno by ste mali iný názor ako ja, možno lepší a viac by pomohol ostatným k výhre. 
Želám vám veľa vyhraných aukcií, pri ktorých budete nesmierne šťastní, že ste niečo vyhrali a taktiež ostatným, čo práve hrajú, príjemné draženie. Johnny J

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.