Postrehy

Zdravím všetkých bloggerov, celý tím za1cent.sk. Som aktívnym prispievateľom do tohto blogu a chcel by som v tomto príspevku napísať nejaké postrehy, návrhy… o stránke za1cent.sk

Aktívnym používateľom tejto stránky som už viac ako týždeň, Ako každý z vás, tak aj ja som natrafil na túto stránku kliknutím na reklamu na fcb. V prvých chvíľach som mal zmiešané pocity, ktoré som si nevedel vysvetliť, lebo som nevedel pochopiť, ako je možné predávať také úžasné vychytávky tejto modernej doby za také malé ceny. Ale za krátku chvíľu som to pochopil keď som vyhral prvú aukciu na tejto stránke, potom nasledovala ďalšia a na koniec ešte ďalšie 2. Čiže, keď si to zrátame, vyhral som už 4 aukcie z 5 povolených.

A preto, by som chcel podať návrh administrátorom a správcom stránky, či by nebolo možné zrušiť toto obmedzenie. Predsa dražených vecí je tam neúrekom, aj tak sa stále dopĺňajú nové a nové. Určite každý z nás by to uvítal. Podľa môjho názoru je to dosť zlá vec. Pretože niekto môže vyhrať 5 aukcií za 1 deň a potom na túto stránku už ani „nepáchne.“ A nie ešte aby aj na túto stránku zabudol. Ja osobne by som zrušenie obmedzenia uvítal, však a kto nie :D. Mohol by som vyhrávať stále nové a nové veci. Predsa komu by sa to nepáčilo?!
Druhý návrh by sa týkal toho, že by som uvítal viacej príležitostí, ako získať bidy zadarmo. Nehovorím o neviem akom veľkom množstve bidov, ale aj to málo by potešilo. Predsa v súťaži Traf 10, nemá človek také šťastie ako by chcel a veľa krát sa stane, že nič nevyhrá a len minie všetky svoje ťažko nazbierané bidy. Tiež ich nie je ľahké nazbierať, to viem z vlastnej skúsenosti. Bolo by dobré vymyslieť nejakú super hru, do ktorej by sa každý rád zapojil. A hlavnou výhrou by bolo 50, 100, 200, … alebo možno aj viac bidov. Tiež aj odmena pre dražiteľa, ktorý boj o svoj vytúžený mobil prehral. Pritom minul veľa bidov, tak ako odmenu by som mu nejaké dal, aspoň za snahu a minutý čas presedením nad prihadzovaním :D. Predsa príde sklamanie z prehry a zúfalstvo kvôli toľkým minutým peniazom.
Taktiež som zachytil informáciu, že zaregistrovaním do partnerského programu tejto stránky, je možné získať za prípadných nových používateľov, ktorých privediete na túto stránku a niečo úžasné si vydražia, skvelú odmenu v peniazoch, ktorú si môžete prípadne zameniť na bidy alebo dať vyplatiť na účet. Ďalším spôsobom získania bidov je odfotením sa s vydraženým predmetom a následným zaslaním fotky správcom stránky. Takto môžete získať neuveriteľných 200 bidov. Niekoho by toto množstvo neohromilo, ale aj to môže pomôcť k vytúženej výhre, z ktorej sa budete dlho tešiť.
Mojim cieľom je vyhrať taký úžasný predmet, z ktorého by som sa aj sto rokov tešil a aj za 10 rokov by som si pri pohľade naň spomenul na túto super stránku, na ktorú by som sa vždy rád vracal a stále niečo nové si vydražil.
Želám všetkým používateľom pekný deň, veľa úspechov a príjemné draženie.
Váš Johnny J.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.