Jedna malá rada :)

Ahojte všetci, som tu znovu a dúfam, že aj naďalej budem takto prispievať do tohoto super BLOGu, pretože si neviem predstaviť deň bez toho, aby som nenapísal nejaký ten príspevok. Každý deň totiž rozmýšľam nad tým čo napísať. Možno sa už niekedy opakujem a preto sa Vám za to ospravedlňujem, nie je to naschvál, ale človeku sa niekedy nápady proste minú. 
Šťastným užívateľom stránky za1cent.sk som už presne týždeň. Zo začiatku som sa snažil len sledovať jednotlivé aukcie, aby som našiel ten bod v aukcii, keď to ostatní vzdajú a ja konečne niečo vyhrám. Predsa, podľa môjho názoru, nie sú všetci ochotní venovať do aukcie viac ako je jej hodnota.
Pár krát sa mi to podarilo, ale zatiaľ žiadna sláva. Predsa si nemôžeme myslieť, že vyhráme len to najdrahšie a najlepšie zo dňa na deň, nie?! Ja si to nemyslím, ale priznám sa, že som bol chamtivý za tým niečo vyhrať. Preto som zatiaľ do aukcií dal viac ako som vyhral, ale pevne verím, že sa mi to časom vráti.
Ako ste si mohli všimnúť, na stránke za1cent.sk sa môžete dostať na BLOG, kde môžete nájsť mnoho príspevkov od vašich kolegov s radami, skúsenosťami,… Podľa mňa je to dobrá vec na oboznámenie so stránkou, ale pre nás, čo píšeme tieto príspevky je to dobrá možnosť ako získať za naše skúsenosti, dojmy, samozrejme aj snahu niečo napísať… nejaké tie BIDy. Konkrétne vám tím stránky za1cent.sk ponúkne za jednotlivé príspevky až 500 BIDov. Ale, výška odmeny sa odvíja od toho, ako kvalitne napíšete váš príspevok, prípadne aký dlhý (rozsiahly) váš príspevok je. Ale čo tam potom, nie?! Každý BID je dobrý a práve aj 50 BIDov vám môže dopomôcť k víťazstvu. Radím vám, pokúste sa nejaké tie príspevky napísať, totiž môžete získať BIDy. Aspoň sa doma nebudete nudiť a za vašu snahu dostanete odmenu. Predsa nie je lepšie posedieť si pri písaní príspevku 20 minút, ako dať za 200 BIDov 10 EUR? Podľa mňa áno J
Tak kamaráti, nebuďte leniví a niečo napíšte, aby ste mohli vyhrávať nespočetné množstvo aukcií, samozrejme v rámci pravidiel :P.
Prajem veľa šťastia pri dražení, Johnny

Author: wellbid

Share This Post On

1 komentár

  1. Máš úplnú pravdu 🙂

    Odpovedať

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.