BID, či neBID, to je otázka!

Ahojte, som tu znovu a chcel by som napísať v tomto príspevku niečo o BIDoch. 
Každý z nás určite pozná túto stránku a určite nikto neprehliadol, že aby sa mohol každý z nás zúčastniť aukcie na tomto portáli, je potrebné aby sme mali kúpené tzv. BIDy. Tieto BIDy sú ako keby nástroj na prihadzovanie v jednotlivých aukciách. V každej z aukcií sa prihadzuje určitý počet BIDov, 1, 3, až 9 BIDov. Avšak aby sme mohli tieto BIDy vlastniť, musíme si ich zakúpiť. Počet zakúpených BIDov sa odvíja od toho, koľko ste ochotný za ne zaplatiť. Na tejto stránke nám ponúkajú možnosť kúpiť si od 200 až do 25 000 BIDov.

Ja osobne si neviem predstaviť si kúpiť 25 000 BIDov, keďže ich cena je neuveriteľných 750 EUR. Reálnejšie je kúpiť si 1000 BIDov za cenu 35 EUR. Niekto by si povedal, že dať do toho 35 EUR je dosť, ale v porovnaní s tým, koľko a čo môžete v jednotlivých aukciách vyhrať, sa to nemôže rovnať, pretože sa vám táto suma môže vrátiť až stonásobne. Ja si kupujem práve 1000 BIDov, pretože si myslím, že je to optimálne množstvo, ktoré by mal mať na účte každý užívateľ tejto stránky.

Avšak, každý si musí položiť otázku, čo chce vyhrať v aukcii. Ak chce niekto vyhrať dobíjacie kupóny, balíčky BIDov,…, tak im toto množstvo môže stačiť. Avšak ak chce niekto vyhrať televízor, špičkový notebook, najmodernejší telefón, či nejaký kúsok do domácnosti, určite by mal disponovať väčším množstvom BIDov. Veď si predstavte. Doma plánujete kúpiť špičkový televízor s veľkou uhlopriečkou, lenže cena v kamennej predajni sa vám zdá vysoká. 
Tak preto tu je táto stránka, kde si tento alebo iný televízor môžete vydražiť za fakt malý zlomok ceny. Dajme tomu, že si kúpite 5000 BIDov za 165 EUR a práve vy sa stanete šťastným výhercom televízora, ktorý by vás pôvodne vyšiel aj na 1000 EUR. Nie je to lepšie?

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.