Čoskoro

Ako väčšina z vás, aj ja som sa náhodne cez reklamu na web stránke dostala k aukciám za 1cent. Všetkých zúčastnených lákajú nízke ceny, nie som výnimka a po niekoľkých hodinách rozhodovania som sa dala na to. Očakávam dobrú cenu a šťastie, že nebudú ostatní prihadzovať na „moju“ vybratú vec :-). Som teda úplný začiatočník, pozrela som si pravidlá, prečítala blogy s príspevkami a čakám.
Jediné čo ma irituje, je slovo „ČOSKORO“. Aké máte skúsenosti alebo som prehliadla niečo v podmienkach aukcií, kedy začne aukcia pri tomto časovo neobmedzenom vyjadrení? Myslela som, že pri 24 h bude aukcia začatá v ten deň….no mýlila som sa. Teda čakám a som zvedavá ako prídem k výrobku alebo peniaze… 🙁 No, ja som skôr optimistka a ak bude uverejnený tento príspevok, rada dopíšem ako moja prvá aukcia dopadla :-)…teda ešte nezačala, ale čoskoro…

Čakateľka 
29.12. 
Po prebdenej noci nad aukciami som sa teda naučila zas niečo nové. Včera som vyhrala prvú auciu. Celkovo za málo bidov, asi 200 bidov som obetovala na 15 EURO+ 200 bidov, tešili sme sa so synom 🙂 wow môzeme teda skúsť súťažiť o konzolu (vymenila som ich za bidy). No ako začínajúca hráčka som sa ukázala 🙂 vyhrávala som mobil a nakoniec mi ho vyfukol ktosi, kto si 2x klikol. No super a to som stratila asi 350 bidov. Nával radosti mi skončil, ale stále som mala záujem o úplne iný tovar- hraciu konzolu pre syna. Sledovali sme ju celý deň, ale bolo zbytočné prihadzovať. Bolo evidentné, že je to na dlho, dvaja záujemci snáď minuli za 15 hodin koľko bidov? Prvé, čo ma ráno zaujimalo, bolo kto ju vyhral? No gratulujem tactac. Tretí, ktorý sa pridal po 12 hodinach bitky dvoch záujemcov a ráno to vyhral o 7,15 hod. Najviac som ľutovala dvoch stálych vytrvalcov a treti sa tešil nakoniec viac. Neviem odkiaľ majú bidy, ale keby išli do obchodu, tak maju 2 ks herných konzol hneď a nemusia 24 hodin presedieť.
Ale súhlasím s Vami. Je to zábava ak vyhráte, či….? …nezaujímava Vás koľko penazi minuli vytrvalci na toto? 
Čakateľka

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.