Skúsiť to inak

Ako si tak prezerám v koľkých krajinách pôsobíte mám strach vôbec triafať terč. Mala by som návrh skúsiť niečo nové, skúsiť aukcie rozdeliť medzi krajiny vášho pôsobenie. Veď pri takom vysokom počte ukončených aukcií iba za jeden jediný deň by sa to dalo zrealizovať. Aspoň urobiť nejakú výnimku. Na určitý čas nejaký sviatok alebo vaše výročie. Tak by som aspoň mala istotu, že sa o predmet alebo dobytie paypalu bijem s niekým zo Slovenska. Určite by to zvýšilo naše šance na výhru. Aspoň si to myslím. Veď koľko hráčov je len z Poľska či iných krajín? To obdobie kedy by sa to mohlo spustiť by každý dostal pozvánku k hre medzi svojimi krajanmi. Určite by sa zapojilo oveľa viac hráčov. Keď poniektorí hráči dokážu hrať aj v práci a ešte aj radiť kolegyni tak toto by bola veľká výzva aj pre nich. Možno aj neplánovaná dovolenka. Som si viac ako istá, že by to mohol byť celkom dobrý ťah k prilákaniu nových hráčov. To by bol pre vás iba zisk. Čím viac hráčov tým viac zisku. Nefunguje to tak?

Kamarát sa nestačil čudovať aké peniaze mu prichádzajú na účet len čo si založil vlastnú stránku s oblečením pre deti. Nápad jeho manželky, ktorý so oplatilo realizovať. Fotky a samotný predaj jeden príjem a koľkokrát si niekto klikne na ich stránku majú z toho iba zisk. Tak som to pochopila z ich rozprávania. V tomto obore nie sú začiatočníci. Obaja už majú voľačo za sebou. Tak toto im vyšlo. Ja som im spomenula túto stránku a oni sa iba pousmiali. Vraj už o nej vedia a myslia si o nej svoje. Ešte pred vytvorením svojej vlastnej vážne uvažovali nad registráciou a následovne sa zúčastňovať aukcií. Tam musel byť potenciál. Ako píše rumcajz oni tiež najprv zapisujú a až potom konajú. Rozvážny ľudia, ktorý si skôr ako sa zaregistrovali mrkli na fóra. Tam veľkú podporu táto stránka bohužiaľ nemá. Keby sa to dalo voľajako zmeniť.
Vaše odpovede sú ako keby mi odpovedal právnik alebo niekto zaoberajúci sa zákonom. Skúste ľuďom vyvrátiť ich názor polopate. Tak ako keby ste hovorili s obyčajným človekom a nie skúseným obchodníkom. Možno aj hráči lišiaci už majú veľa vecí týkajúcich sa pre nich možno primitívnych problémov nás začiatočníkov v malíčku. No pre nás je to ťažšie. Taktika, trpezlivosť a obava zo straty nadobudnutých bidov je dosť veľká brzda. Ak toto prekonáme možno aj niečo vyhráme. Momentálne zbieram bidy rôznými spôsobmi, ale ani ten terč sa nedarí trafiť. Stále rovnaké mená. Takže skúšam ostatné možnosti, ktoré ponúkate. A kedy to skutočne skúsim. Určite až v momente, kedy bude na mojom účte svietiť krásne množstvo 1000 alebo 2000 bidov. Potom sa odvážim k boju s ostatnými, ktorý už teraz majú toto množstvo na účte ak ich konto nieje 10 krát vyššie. Uvidím kedy príde čas začať.
Nedočkavý hráč vo mne drieme a neviem ako dlho ho udržím na uzde. Dúfam, že čo najdlhšie.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.