Hranica

Ako mnohokrát pred tým aj teraz som nazbierala podľa mňa dostatočný počet bidov na to, aby som mohla hrať o niečo hodnotnejšie. Aká naivita. Neviem či je to predvianočnými nákupmi a zhonom spojeným s týmto obdobím, ale ceny aukcií sú čím ďalej vyššie.
Takže som sa rozhodla riskovať. Odvážnemu šťastie, praje to tu znie veľmi veľa krát. Asi som bola málo odvážna, pretože som na aukcii totálne pohorela. Výsledok už nezmením. Jediné, čo ma tešilo bola myšlienka, že to vyhral hráč, ktorý veľmi často hral o hračky. Lego atď.  No a teraz porazil mňa. Aj keď mi to bolo ľúto – vyhrala to osoba, ktorá podľa mňa už toho prehrala dosť a zaslúži si to lego pravdepodobne pre dieťa. Veď idú Vianoce.
Zase som bola naivná. Tá istá prezývka sa zobrazila na mnohých ďalších aukciách. Tentoraz už nešlo o hračky, ale o veci, ktoré boli hodnotnejšie. Takže súcit v tejto hre namá miesto. Nikomu neverte a hrajte ako o dušu a bezohľadne. Ja som naletela ako začiatočník. Smola, no aj tak dúfam, že raz to bude ok aj pre mňa.
Názov článku? Hranica – vystihuje moju terajšiu situáciu. Ako veľmi môže človek prepadnúť hazardu, keď už nemôže prejsť okolo počítača bez toho, aby sa pozrel na stránku, kde ľudia bojujú o predmety, ktoré možno chcú, alebo len tak z rozmaru. Hranica je veľmi tenká. U mňa samej je až neskutočne tenučká, keďže som už mnohokrát uvažovala o zrušení účtu. Možno práve to zrušenie účtu by ma oslobodilo od tej túžby nazrieť na aukcie. Aukcie, ktorých sa samozrejme nemôžem zúčastniť. Možno to ešte vydržím a nejaký ten čas sa budem iba prizerať a sledovať úspechy ale aj neúspechy hráčov. 
Hráči v podobnej situácii skúste vydržať. Existuje facebook, písanie článkov a ešte partnerský program. To všetko máme k dispozícii aby sme získali vytúžené bidy.
Jeden návrh však mám. Ešte stále beží zakúpenie 600 bidov za super cenu. Pomohlo by obnoviť ju. Mnohí by to uvítali. Medzi nich zapadám samozrejme aj ja.
Zatiaľ sa lúčim a držím prsty ale iba tým, ktorí to potrebujú a nie sú chamtiví.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.