Úspech strieda neúspech

Milí moji, som po druhej výhre, ale neviem či sa mám tešiť, alebo byť sklamaná. Moje pocity sú zmiešané. Keď som vyhrala prvý raz balíček bidov, bola som nadšená. Ale postupne som ich minula na ďalšie aukcie a moja radosť klesala. Tak som pár dní ani nepozrela na stránku. Bola som zaneprázdnená a viem, že ak by som šla na stránku, tak by ma to lákalo hrať. Ale aj napriek tomu že som nehrala, premýšľala som nad taktikou a nad tým ako vyhrať niečo cennejšie len ako bidy. Dokonca sa mi snívalo celú noc ako hrám!
Veľa som si prezerala články a komentáre, ktoré píšu návštevníci tejto stránky a mám pocit, že v mnohom by som súhlasila. Tiež by som pristala na to, aby boli aukcie, kde sa nedá použiť automat a prihadzovalo by sa iba ručne.
Rada by som videla zoznam hráčov a ich zoznam výhier a aj odkedy sú na stránke registrovaní. Keď sa pustím do nejakej aukcie a pridá sa tam niekto, kto po mojom pozorovaní vyhral už viac aukcií, tak sa ani nepokúšam hrať ďalej a obzerám sa po inom. 
Zatiaľ som sa nepokúsila hrať o vecnú aukciu, resp. po mojom nevydarenom pokuse som to vzdala a zamerala som sa radsej na hotovosť. Keď som si prepočítala hodnotu danej aukcie, tak ono to ani nie je také lacné. Výsledná suma vyzerá síce skvelo, ale keď si uvedomíme hodnotu bidov a počet potrebných prihodení na prebitie súpera, tak sa naozaj zamyslím nad tým, či danú vec potrebujem. 
Keď by som to zatiaľ mala zhodnotiť, tak je to tu skvelá adrenalínová hra pre vštkých čo majú čas a peniaze. Ale veď práve o to ide. Zabaviť sa a možno si s tej zábavy aj niečo odniesť. Ja som dala euríčka na štartovací balíček a dúfam, že mi čo najviac vydrží. Mojou druhou výhrou boli bidy a hotovosť. Všetko som zamenila za bidy a zahrala som si s pocitom, že možno to znásobím. Ale asi by som mala hrať až na druhý deň, lebo po výhre mám iba samé prehry v ten istý deň. Je to naozaj zvláštne. Akoby ma niekto sledoval, že aha táto vyhrala, tak už jej na dnes stačí. Ale možno je to iba môj pocit a moja túžba vyhrávať stále viac a viac. Presne takýto pocit majú asi gambleri. Zadarí sa a minie na prehry. Preto sú tie pocity zmiešané, ale nevzdávam sa a chcem sa raz pustiť aj nejakej aukcie o hodonotnú vec. Ale dovtedy sa budem asi motkať a zbierať bidy a sledovať iných hráčov. 
Monika1969

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.