Moja frajerka je BID-maniačka

Mnohých z vás určite zaujíma, aké aukcie je najlepšie zvoliť na začiatok… S odpoveďou sa túto otázku vám pomôže moja frajerka, ktorá je v aukciách už expertom. 
1. Pokiaľ ste sa ešte nestretli s označením „začiatočník“ v niektorých aukciách, tak vedzte, že sa jedná o aukcie, ktorých sa môžu zúčastniť iba tí, ktorí ešte nič na www.za1cent.sk nevyhrali. Tu máte naozaj vyššiu šancu uspieť. Skúsení používatelia sa nemôžu zúčastniť, a ak by sa len predsa snažili, tak by sa im to nepodarilo a boli by automaticky blokovaní. Takže sa nemusíte obávať o „starých lišiakov“.
2. Na začiatok by ste sa mali zamerať na aukcie malej hodnoty, pretože nechcem radiť, aby ste okamžite investovali do aukcií tisíce Bidov. TV a tablety sú super drahé … a výhra príde až po dlhom snažení. Nehovorím, aby ste sa nesnažili, ale v týchto prípadoch musíte využiť vždy 100% šancu. 
 3. Ak by sa vám nedarilo vyhrať Paypal balíčky, skúste začať z menej populárnymi produktmi ako sú USB kľúče, malá elektronika či parfémy. 
4. Tiež si treba vziať do úvahy aktuálnu cenu aukcie a nepúšťať sa do nej ak je už privysoká. 
Ak dodržíte tieto 4 body, tak určite k vám príde šťastie a vyhráte svoj vytúžený tovar. Za1cent.sk je naozaj veľmi zaujímavé miesto, kde sa oplatí sledovať bitky o rôzne druhy položiek. Naozaj sa tu budete cítiť ako v skutočnom aukčnom dome. Aj ja som nahovoril som svoju frajerku a kúpil jej Bidy ako darček. A čo sa stalo – áno stala sa z nej „nákupná BID-maniačka“! 
Poradil som jej a svoje začiatočnícke šťastie ihneď zúročila, keď vyhrala aukciu „začiatočník“. Cítila sa ohromne. Až tak, že bola z toho úplne nadšená a chytilo ju to tak, že doteraz nevedela prestať. Ja som z toho doteraz v šoku a nechápem jej šťastie. Určite si vravíte ako to je možné. Odpoveď je, že nie každý tovar si nechala poslať, niečo je treba aj investovať späť, takže každá výhra išla buď poštou alebo naspäť v podobe Bidov. 
Určite, je to i takzvaná ženská intuícia. Predsa len je väčšina žien označovaných ako nákupne maniačky. Áno, určite to je jej prípad. Stále o tom básni aké je to pre ňu nádherné miesto, kde môže vyhrať ceny za takmer nič. Krása … ale je to naozaj tak? 
Určite každý z Vás predtým ako sa zaregistroval na tomto webe, si vyzistil trochu informácií. Internet je plný informácií. Existujú pozitívne i negatívne rady. Všetky tieto názory sú ale subjektívne, lebo vyhrať na www.za1cent.sk sa dá vždy, záleží to už len od vás, aký ste prefíkaný a koľko máte šťastia! 
Tu sa zase potvrdzuje to, že prečo je moja frajerka v aukciách lepšia ako ja. Ženy majú často strach a odkladajú začiatok aukcie. Sú oveľa pozornejšie ako muži, a hrajú efektívnejšie. A práve tu majú výhodu. Naozaj len trochu trpezlivosti a pozorovania im stačí na to, aby sa konečne mohli chytiť vedenia a dotiahnuť každú aukciu do víťazného konca. 
 Potvrdzuje sa tu staré dobré pravidlo: „Muži sú z Marsu, a ženy sú z Venuše!“. Takže čo z toho vyplýva. My muži snažme sa, aby sme boli úspešnejší ako ženy! 
S pozdravom 
nigamiso

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.