Návrhy na zlepšenie stránky

Pridávam sa k hráčom, ktorý si zvyšujú aké také konto bidov práve touto formou. Písanie do blogu. Väčšinou ide stále o to isté. Výherca aukcie, ktoré sledujeme je stále ten istý. Ešte aj pri súťaži terč bol trikrát za sebou rovnaký. Žeby mal až toľko šťastia? Kým som sa zapájala do aukcií, tak som si to až tak nevšímala a brala to z nadhľadom. Teraz, keď píšem tieto články a samozrejme ich aj čítam, mnohí hráči prišli k rovnakému záveru. Tiež jeden hráč a veľa úspešných aukcií či súťaží terč. Pravdupovediac, takých som už zaregistrovala troch. Aukciu, kde sa zobrazí ich meno, okamžite prestávam sledovať. No aj tak mi to nedá a ukončené aukcie poriadne preštudujem. Výherca istý. Smola je, že v tomto čase sú tie mená hneď na začiatku aukcie. Dokonca hneď na dvoch a na tretej usilovne pracuje. Tomu hovorím hráč bez zábran.
V jednom z článkov, ktoré ste uverejnili bol dobrý nápad. Medzi bežné aukcie dať aj párkrát aukciu, kde sa nemôže nastaviť automat. Ja som hráč už viac ako dva mesiace, ale schvaľujem to. Každý raz začínal a keď si spomeniem na svoje začiatky – katastrofa. Tieto aukcie by to naším nováčikom trošku uľahčili a dali možnosť sa oťukať, prísť na princíp a hlavne aby si našli práve ten svoj spôsob hry. Podľa mňa ho má každý hráč iný.
Ďalší problém, na ktorý som narazila v bežnom živote je partnerský program. Známi, ktorým posielam odkaz nech sa pozrú za aké ceny sa dá nakupovať mi spätne píšu alebo sa pýtajú. Áno, práve teraz je výhodné kúpiť si balík bidov za super cenu, ale keď si prezrú aukcie, stále vidia tie isté mená. Tiež ich to zarazí a odradí. Možno by sa osmelili, ak by ste pridali ešte jeden balík – výhodná kúpa ako to bolo pri vašich štvrtých narodeninách. Boli to vlastne dva balíky. Nákupná cena nižšia a aj počet bidov nižší. To by ich mohlo zlákať. Neviem či tento problém mám iba ja, ale momentálne som registrovaná na mnohých stránkach, kde sú rôzne typy ľudí, no hlavne mamičky. Možno sa zasmejete nad tým ako by sa taká mamička mohla zúčastniť týchto aukcií. Ale pozor. Mnohé z nich už majú svoje internetové obchody s oblečením už či pre deti alebo dospelých či budúce mamičky. Práve na takýchto stránkach nájdete ľudí, ktorí vedia čo chcú. A čo môže chcieť taká mamička na MD pre svoje dieťa? Také lego alebo pre staršiu dcéru žehličku na vlasy atď. A aj ona sa chce páčiť. Značková voňavka za super cenu je ozaj lákavá. Z toho vyplýva jedno. Nikdy nikoho nepodceňovať. Už či ide o hru alebo celkovo v bežnom živote.
Ďalšia vec je daň z výhry. Nebolo by možné na ňu upozorniť už v samotných podmienkach alebo ako to funguje? Komentár na jeden z člákov veľmi neuspeje. Nie každý číta komentáre. A vôbec možno polovica hráčov berie tieto príspevky ako voľajakú srandu. Ale práve tu sa dá veľa naučiť. Veľmi by pomohlo, ak by tam bol príklad ako s tou daňou. Čo hrá hlavnú úlohu pri zdanení. Hodnota vyhratého výrobku, alebo to čo ja zaplatím za výrobok. To by ma zaujímalo. Ako tím ste veľmi rýchly a dokážete reagovať na rôzne podnety. Vyzývate hráčov, aby svoje nápady posielali na váš mail. Práve to robím. Prácu v partnerskom programe by mi to veľmi uľahčilo, pretože práve táto otázka je ako prvá, ktorú dostanem už či telefonicky, osobne alebo mailom. Ako som písala, mamičky sú aktívne a poniektoré majú zákony v malíčku. To už ja nemôžem odhadnúť. Väčšinou si píšeme. Niet času na kávičku niekde v kaviarni. Už som spomínala ich internetové obchody a aktivity, ktoré by mnohých zarazili či prekvapili. Sme vynaliezavé bytosti nezabúdajte.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.