Súboj titanov

Pozorujem aukcie, v ktorých sa doslova bijú machri alebo priamo ich môžeme nazvať titani. Tam kde sa dvaja bijú radšej nezasahovať. Prídete o veľa bidov a tým aj o peniaze, ktoré ste zatiaľ do hry vložili. Teraz je obdobie veľkého nákupu na Vianoce. Taký mám pocit. Veď aj konečné ceny aukcií rapidne stúpajú. Neviem si predstaviť, aké budú tesne pred Vianocami. A čo s nováčikmi keď im machri berú už aj aukcie pre začiatočníkov. Nie nadarmo sú určené pre nich. Veď nech sa troška ostrieľajú a začnú tiež taktizovať a sledovať hru. Tiež prídu na prezývky titanov, ktorý sa nezastavia pred ničím. Myslela som si, že cez víkend je to najhoršie. Všetci doma a nájdu si čas troška zariskovať. Tá myšlienka padla, keď som zistila, že to neplatí. Neplatí ani to, že ak sú v práci tak nemajú toľko času.

Taktiež obednajšia prestávka sa potvrdila, ale iba pár krát. Poniektorí radšej idú hrať ako o život a nie sa naobedovať. Myslite na svoje zdravie a tým dáte aj čas na pár vyhratých aukcií pre tých, čo ešte len začínajú, či ešte neboli úspešní.

Medzi tých sa môžem zaradiť v pohode aj ja. Zariskovala som cez víkend v čase, ked je oddychový čas. Moja sledovačka, ktorá stroskotala. Keď som začala bojovať, pridali sa ďalší. Ach, to nie je pravda. To bolo jediné čo ma napadlo. Vari sa šťastena úplne obrátila chrbtom aj mne? Pri čítaní niektorých príspevkov som si všimla, že mnohí hráči majú taký istý problém. Ja som sa rozhodla, že idem na doraz. Veď na konte som mala dosť bidov. Ale to som si iba myslela. Hráč, ktorý bojoval so mnou dal do aukcie tiež dosť veľké množstvo bidov. Ja som ako vždy stroskotala a voľakto si to užil. Niekedy mám pocit, že ma machri priam sledujú. Len čo sa zjaví moje meno, hneď tam nabehne automat, ktorý ma zruší. Jediné čo by som ozaj ocenila – zmena v počte prihodení automatom. Čo keby tam bolo stále to isté číslo napr. 10. Veď keď chce niekto vraziť do aukcie viac, môžu zmeniť automat. Tým vlastne sami môžu určiť množstvo prihodení. Predsa automat prestane prihadzovať hneď keď dotyčného výhercu nemá kto prebiť. Podľa mna je to prijateľné. Aspoň pre nás trošku skúsenejších a pre začiatočníkov.
Ďalej som naozaj zvedavá, či konečné sumy pri aukciách budú tiež také vysoké ako v tomto období. Napríklad: Deň žien, Deň detí, Deň otcov a ešte som zabudla taký Valentín. Voňavky momentálne ozaj letia. Ceny sú niekoľkokrát vyššie ako pred mesiacom.
Takže ako som uviedla, súboj o darčeky je neúprostný. Dúfam len, že aspoň potešia výhercov. Nás porazených možno trafí mrtvica. V príspevkoch sa ale mnohí vyjadrujú, že to nevzdajú. Sú zatiaľ odvážní a ja im osobne držím prsty. Každý si zaslúži vyhrať aspoň raz. Motiváciu predsa potrebujeme všetci. Takže tiež sa pridávam k tým čo sa odhodlali skúsiť ešte aspoň raz šťastie. Zatiaľ len sledujem a nemusím si ani zapisovať. Tie mená titanov si už naozaj pamätám. Nikto nezabudne, kto ho obral skoro o všetko.
Ja im ukážem, len musím trošku na tom popracovať. Taktika je podľa mňa dôležitá rovnako ako kľud a rozvaha pri samotnej aukcii.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.