Pár nápadov

Keď som sledovala tipovanie, ktoré prebiehalo na stránke fanpage na Facebooku a reakciu tímu za1cent, bola som milo prekvapená. Darovať niekomu namiesto 100 bidov 150 bidov bol dobrý nápad, ale mal jeden háčik. Ozaj ste si mysleli, že tí, ktorí vedeli, že z toho nič nebude, sa vrátia a prečítajú si váš oznam: Ste tu 17 ak 10 z vás potvrdia zdieľanie obrázku či stránky, tak víťazi tejto hry dostanú až 150 bidov. Podľa mňa naivita. Dnešná doba je zlá. Málo ľudí dožičí tomu druhému niečo, čo on sám mať nemôže. Ale predsa jedna možnosť by podľa mňa bola. Túto krásnu vetu uviesť na začiatku, alebo aspoň skôr než aukcia začne. Predsa typ, ktorý bol daný 10 min. pred koncom aukcie sa neberie do úvahy.

Vaša čarovná veta prišla na svet 2 minúty pred koncom. No na druhej strane nikto nevie ako dlho aukcia potrvá. Ale čo už. Prežili sme to a tešíme sa na dalšiu tipovačku.

Tieto riadky som musela napísať, pretože čarovná veta ma oslovila a dostala som pár nápadov. Jeden z nich je naozaj pokračovať s čarovnými vetami na facebooku pri tipovačke, ale skôr. Ďalej idú Vianoce a radi by sme voľajaký darček. Napríklad vo forme menšej zmeny. Súťaž terč. Tak na 100 bidov to sa hrnieme všetci, ale na 10 až 1000 bidov je to už slabšie. Prečo? Na terč kliknem 5 krát čo znamená pri najmenšom prísť o 5 bidov a výsledok – pripísaných 5 bidov. No ale to musí byť sakra šťastie. Medzi týmito dvoma možnosťami by mnohí uvítali aj niečo nové. Čo takto vianočný terč alebo by sa mohol volať inak – fantázii sa predsa medze nekladú. Stále by sa volal inak a jeho hodnota by sa mohla meniť. Samozrejme smerom nahor. Moja predstava – pekný a výrazný terč (k Vianociam viac červenej, alebo symbol – zvonček či hviezdička), v ktorom by bola aj pekné číslo – zlatý stred 500 bidov. To by bola bitka. Tak hodnota draženej veci by sa podstatne zvýšila. Veď o to vlastne ide pri tejto súťaži. Zvýšiť hodnotu draženej veci – môj postreh. Túto súťaž dávate často na hodnotné predmety ako mobil, televízor atď. No niet vám čo zazlievať. Veď aj internetové stránky majú isté poplatky a zamestnanci musia byť patrične ohodnotení. O tom žiadna diskusia. Vrátim sa k tým nápadom. Viac už uvádzať nebudem. Myslím si, že vianočné a silvestrovské akcie na kúpu bidov sú už vymakané. Niet čo dodať. 
Takže som uviedla aspoň keď to teraz rátam dva nápady. Je na vás ako to posúdite a hlavne či to aj zrealizujete. Zdravím celý tím.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.