Nevzdávam to!

Pred nedávnom som narazil na stránku za1cent.sk. Pozeral som na aukcie a nemohol som tomu uveriť, že ako je možné napr. vyhrať cenu v hodnote 600 eur za 2 eura a podobne. Dva dni som si vyhradil čas na to, aby som si „zmapoval terén“, čiže pozeral čo sa predáva,m ako a zakoľko.Všetko išlo takmer ako na začiatku, tak prečo sa do toho nepustiť? – hovorim si. Dá sa povedať, že som týždňový hráč aj s cestou – viac ako týždeň sa tomu nevenujem a nemám až také negatívne skúsenosti, ako som očakával, že budem mať. Prvá aukcia nevyšla podľa plánu, pretože som začal zbrklo prihadzovať (bidovať) na predmet, v ktorom bol nastavený počet bidov x 9, čiže to v mojom prípade znamená, že po 30 prihodeniach som bol 270 bidov v mínuse a to ma vystrašilo natoľko, že som aukciu opustil ako prvý. Samozrejme sme boli len traja a po mojom odchode netrvalo dlho a víťaz aukcie bol známy. Vyčítal som si, že som odišiel ako prvý + som zabudol pripomenúť, že v aukcii nebol žiaden automat. Preto ma lákala výhra ešte viac.
Po nevydarenej aukcii som sa osmelil a išiel pozrieť novú. Našiel som aukciu, kde bol počet Bidov stanovený x3 a aukcia niesla naboku v názve „Začiatočník“, čiže pre mňaoveľa lepšie ako predtým. Po niekoľko desiatkach prihodeniach som aukciu vyhral a neveril som. V mojich víťazných aukciach som našiel poukážku 15eur na paypal +200bidov. Samozrejme ľudia, ktorí sú tu už dlhšie, tak sa možno smejú týmto riadkom. Pre nich to možno nie je nejaká extrémna výhra, ale mňa potešila a teoreticky aj prakticky som začal opäť od znova, nakoľko som si výhru zamenil za bidy.
Ďalšiu aukciu som išiel skúsiť ešte nižšie čo sa týka stanoveného nastavenia bidov a to x1. Moja aukcia trvala asi 5 hodín, ale aj tejto mojej tretej aukcie som bol víťazom a to už som vedel ako nato. Takže moja bilancia bola celkom v poriadku dve vyhrané aukcie za dva dni. Síce s nižšou výhrou cca 30 eur v priemere na aukciu ale aj tak som spokojný. Popritom som sa samozrejme zapájal do súťaži „Traf 100 Bidov“ a 7 krát som takúto súťaž trafil (vyhral). 
Takže touto cestou som chcel poukázať aj neveriacim, že dá sa vyhrať v aukciách. Moja rada je: NIKDY TO NEVZDÁVAJTE!Taktiež pre začiatočníkov ktorý chcú ako ja rýchlo začať vyhrávať odporúčam odsledovať aukciu, t.j. stanovený počet bidov (x9, x3, x1), pozrieť či v aukcií sú nejaké automaty, odsledovať predmety ktoré sa veľmi predávaju a je za ne veľký dopyt – napríklad Iphone 5,vidím, že je tam suma už 250eur + 4 automaty tak tam zbytočne nehádžem bidy. Začiatočníci skúste najprv menšie aukcie a postupom času sa možno aj vy prepracujete na Iphone 5.
Ssom zastánca teórie „pomaly ďalej zájdeš“. Dúfam,že si niekto z tohoto textu niečo vzal a nebolo to zbytočné.
Veď viete kde sa vidíme 🙂 

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.