Ešte troška…

Zdravím, ešte troška musím potiahnuť, aby to finále bolo super. Už to vyzeralo veľmi nádejne v súboji o Bidy. Bol som posledný, ktorý mal automat a to bolo super. Len sa našiel jeden odvážlivec, ktorý to naťahol a stále bojoval. stačilo aby raz nepriložil a mohol som mať zarobených pár bidov k dobru. Skončilo to tak, že sa pridali ďalši dvaja a už to bolo na zlej ceste. Aj keď by som hral ďalej, po matematickej stránke by to vyšlo v neprospech. Nestačí len zvíťaziť a získať baliček bidov. Musíte si uvedomiť že aj keď vyhráte a je to skvelý pocit keď Vaše meno je dole ako víťazné, dostanete bidy. No keď hrou vložíte viac ako získate, tak to je slabá náplasť. Najideálnejšie je získať bidy, ale prihodiť len pár krát. Tomu sa potom hovorí super hra. Aj to sa stáva.
Keď niekedy bojujete do vyčerpania, stále dávate do hry viac a viac. Keď máte automat, tak si dáte zmeň a čakáte že to vyjde. Len bidy strááášne rýchlo ubúdajú a Vám ostanú len oči pre plač. Takže veľa je o tom kedy sa oplatí a kedy nie.

Väčšinou sa stáva. že po vyčerpávajúcej bitke, kde sa viac stratí ako získa, pri ďalšj aukcii už je každý opatrný a ten čo vtedy riskne tak aj žne úspech. každý má obavu či sa to nebude opakovať je opatrný a čaká koľko automatov sa zapne a chce počkať do poslednej chvíle aby sa zapojil do hry. No niekedy to výjde, inokedy veľmi nie a hra sa skončí skôr, ako začala. Vtedy kto vyhraje aukciu s minimálnym vkladom a maximálnym ziskom, tak je v super pozícii. Škoda, že aj keď sa spomína, že sú aukcie bez použitia automatu, ja som takú aukciu ešte nevidel, ani nehral a bolo by to určite zaujímavejšie a férovejšie.  Niektorí si asi nastavia automat na 500 kliknutí a nestarajú sa. Možno nastavia ešte viac. Naposledy som sledoval aukciu o nový mobil a bola tam suma 124,500 € co v skutočnosti je 124,5/0,003= 41 500 prihodení a to je neskutočné číslo….ak sa niekto pustí do takej hry, tak ten musí mať na účte pár tisíc bidov. Keď sa pozriem na svoj stav, tak v porovnaní s nimi je len smiešny. Ale aj za malé peniaze sa dá zohnať dobrá cena a to platí aj v našej hre. Niekedy aj motyka vystrelí a podarí sa niečo uchmatnúť pre seba. Takže netreba sa báť. Niekedy je menej viac. Nezbavujte sa zbytočne kreditov ale nimi rozumne narábajte…
Tak šup do boja.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.