Čo pre nás znamená blog?

Pre väčšinu z nás je to časť stránky, ktorú odporúčajú prečítať si ešte skôr, ako začneme hrať. Priznajme si, koľkí tak urobili? Je nás veľmi, veľmi málo. Každý sa hneď vrhne na aukciu a hrá. Koniec väčšina z nás pozná – kúpené Bidy sú fuč rovnako, ako aj aukcia, ktorej sme sa zúčastnili. Smútok v očiach a zármutok zo stratených peňazí, ktoré sme do toho vrazili je to dalšie, čo nás trápi. Potom si až prečítame príspevky mnohých hráčov, ktorí dopadli podobne. Pre náruživých hráčov je to strata času!
Keď som sa registrovala, tiež som najprv iba pozerala na aukcie a tie úžasné ceny, za ktoré sa tu nakupuje. Zrátala som si koľko výherca do aukcie skutočne vložil, konečnú suma a prepravu. Všímala som si iba tie dve sumy, ale pozabudla na Bidy, ktoré treba kupovať.
Dlho som bola iba registrovaná a čítala som príspevky a tiež rady, ktoré boli uverejnené. Z časti to dávalo zmysel. Teraz, ked už mám pár aukcií za sebou a pozerám sa na všetko inak.
 
Rumcajz má z časti pravdu – treba si zapisovať. No ja si zapisujem skôr prezývky tých, ktorí ma porazili a idú tvrdo za svojím cieľom. Tím tejto stránky tvrdí, že tieto mená si môžeme veľmi ľahko zameniť, kedže v niektorých je zmena iba v písmenku. No ak vás niekto pripraví skoro o všetky bidy jeho meno nezabudnete – zapíšete si ho ako voľakedy do pamätníčka.
 Až pri písaní tohto príspevku som si prešla tie predchádzajúce. Žiaden komentár, až k jednému príspevku – jeden milý komentár a ten druhý no neviem, pretože ho neuverejnili. Dôvod: boli v ňom použité vulgarizmy. Takže teraz už viem, že tieto príspevky čítajú aj machri v dražení. Ozaj milé prekvapenie, že o nás vedia. Teraz už len chvála tímu, ktorí tento blog kontrolujú. Tiež sledujú reakcie a ozaj čítajú príspevky a to nie len tak zbežne. Inak by som sa dozvedela asi dosť zarážajúce veci. No vulgarizmy sú vulgarizmy!!! Tiež som zistila, že nie som sama –  mamička na MD, ktorá tu je registrovaná. Čo všetko sme ochotné urobiť pre naše ratolesti.
 
Ešte viac som bola prekvapená, ked som si prečítala príspevok „Konečná. Klobúk dole pred chlapom, ktorý dokázal hrať bez akéhokoľvek vkladu. Písanie príspevkov mu vynášalo pár Bidov. Má pravdu v tom, že asi nejestvuje článok, ktorý by bol hodnotený plným počtom Bidov. Ale tú trpezlivosť môžem iba obdivovať a ešte viac jeho rozhodnutie stopnúť hru. Jeho rozhodnutie venovať viac času rodine a deťom – u chlapa výnimočné. Mnohí sme tu ako medzi dvoma mlynskými kameňmi. Rodina a vášeň hrať. Samozrejme pre niekoho je to šanca urobiť radosť blízkemu za prijateľnú cenu.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.