Vyhrám konečne alebo nie?!

Vážení čitatelia, znova sa chcem s Vami podeliť o svoje pocity, skúsenosti a samozrejme prehry. 
Už som sa celkom dostala do rytmu, keď každý týžden ako prídem o svoje BIDy, píšem príspevky Je to tu už skoro ako diskusia. Príspevkov pribúda čoraz viac, čiže som zas múdrejšia a hlavne viac si dávam pozor. No zakaždým, ako sa odhodlám prihodiť na nejakú aukciu, nastaví sa tam automat, potom druhý a ja to samozrejme vzdám. Ide ma potom doslova roztrhnúť, keď určitý predmet sa predá za pár centov a banujem, že som sa nezapojila. No strach zo straty mojich vzácnych BIDov je väčší. 
Samozrejme, pripájam sa k ostatným gratuláciám Blogu k narodeninám. Taktiež som využila kúpu BIDov za super cenu. 

Lenže keď pozerám aukcie, na ktoré by som prihodila, pomyslím si: No tak nájde sa isto súper, čo taktiež využil túto ponuku, zakúpil BIDy. To by nebolo až také hrozné. Veď by sme mali rovnaký počet. Lenže, čo ak mal predtým ešte viac. Možem povedať, že som tu už zahľadená do tejto stránky od rána, deň čo deň, nejeden mesiac. No zapojila som sa pár krát a nevyhrala nič! Zakúpila som neraz balík BIDov, no nepomohlo ani to. Už vidím len jedinú možnosť: Keby som na stránke v danný deň a danú hodinu bola iba ja jediná. Aj to verím, že v tom čase by prebiehala údržba! Takže ja mám smolu. No možno ešte pár ľudí, čo by sa pripojili ku mne. 
Chcem reagovať na príspevok jednej mamičky. Prosila, ako ich nazvala „starých lišiakov“ o radu. Aby sa podelili so svojimi skúsenostami. No zrejme dotyční Lišiaci nielenže nečítajú blog, pretože sa musia venovat aukciám, aby im nešla najmenšia ani nie veľmi hodnotná, len aby vybili začiatočníkov, ktorý sa konečne po dlhom čase odhodlajú pridať do aukcie a nestojí im za to získať pár BIDov vypisovaním.Určite majú tisíce BIDov na svojom účte a kým mi začiatočníci tu vypisujeme týchto pár riadkov, oni krkolomne bojujú. Takže sa pripájam ak len čo i jediný Lišiak číta tieto riadky, poraďte! Lebo ako pár ľudí, aj ja som zúfalá! 
Chcem podotknút, že Lišiaci si na aukciách prestávky nedávajú. Je tu aj tá možnost nastavit na danú aukciu automat. A to daný človek môže nastaviť a kľudne sa íst na pár hodín vystrieť. Ako ja tu sedím v kuse pár hodín a sledujem, na každej druhej aukcii sa objaví Lišiak a je nemožné, že presedí takýto človek pri počítači celý deň! 
Pred časom som sa dokonca už aj rozlúčila s touto stránkou, vzdala to neraz, no vždy ma sem niečo pritahuje. Zakaždým dobijem BIDy a zakaždým o ne prídem. Dokonca tu už bola aj rada, aby som zabudla na stránku a veruže neraz nad tým rozmýšlam. Naozaj to asi nestojí za tú stratu času a hlavne peňazí, ktoré sa v podobe BIDov vytratia veľmi rýchlo. Myslím že systém by mal Lišiakov, ktorí vyhrali daný predmet nepustiť do Aukcie znovu o ten istý predmet, aby mali šancu vyhrať ho aj iní. Dokonca, keď každým dňom rastie počet registrovaných a tým máme my, čo sme ešte nič nevyhrali ešte menšiu šancu. Alebo napísat nejakú tabuľku a rozdeliť bojovníkov, ktorí už sú tu zabehaní od iných, ktorý nič nevyhrali. 
Dennodenne rozmýšlam, ako ísť na to. Snáď sa mi už konečne niekedy niečo podarí. Taktiež som rozmýšlala, že treba si počkat na pracovný deň, pretože je väčšia šanca, prípadne v doobednajších hodinách, no nie je to tak. Daní Lišiaci nastavia automat a ja tu darmo číham. Ešte pár dní, možno mesiacov vydržím a dám si na počítači zablokovať stránku. 
Takže smútiaci ako ja: Držím palce, možno Vám sa nejak zadarí.
S pozdravom stála čitatelka

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.