Príjemné prekvapenie !!! (+ odkaz pre takzvaných lišiakov)

V predchádzajúcom príspevku som sa vyjadrila, že sa budem čo najviac snažiť odolať pokušeniu hrať na tejto stránke. Ale ako naschvál – 4. výročie tejto stránky ma dostalo. Skôr moju dcéru, ktorá mi v okamihu ako to uvidela zburcovala celú rodinku. Ako prvá som bola samozrejme ja. Ale najprv gratulácia. Nech sa vám darí aj naďalej tak ako doteraz. Tým, že ste dali také zľavy a možnosť prísť k bidom za sumu, ktorá je pre mňa osobne výzva. Jednoducho ste ma tým dostali.

A skúste si predstaviť radosť mojej dcéry, ktorá už pracuje na taktike, postupoch a už ani neviem čo všetko chystá. To, že mám z jej reakcie strach nemusím ani hovoriť. Jedným slovom posadnutosť. Kľudne vám môžem oznámiť, že moja dcéra je chodiaca reklama na vašu stránku.
Viem, že mnohí sú na túto stránku naštvaní a jedna osôbka vás musela mať ozaj dosť. Rozlúčila sa zo stránkou a z celým tímom ukážkovo. V tomto prípade ste mali šťastie, že môže iba písať a nie sa s vami priamo stretnúť. Tak som si pri čítaní jej príspevku pomyslela, že by som ju nechcela ako protivníka. No na druhej strane sa treba bližšie pozrieť na to, koľko je tu aktívnych hráčov – neuveriteľné. Chcela by som vedieť, či aj lišiaci píšu na váš blog. Nech dajú nejaký super tip, ktorý mi pomôže vyhrať aspoň jednu aukciu – bola by som vdačná hlavne za aukciu, kde by som získala nejaké bidy a nemusela za ne platiť. Takže milí lišiaci berte to ako menšiu výzvu. Veď na druhej strane aj za malý príspevok môžete získať bidy. Alebo je to pre vás príliš málo?

Ja sama som začala písať na blog hlavne preto, aby som mohla získať nejaké bidy. Ked som posielala svoj prvý článok bola som hlavne zvedavá ako to všetko funguje. Ale oplatilo sa. Zároveň som začala podrobnejšie čítaj aj reakcie na príspevky. Bolo tam veľa o Rumcajsovi. Tak som si podrobne prečítala aj jeho príspevky. Aj váš tím ho odporúča, takže som to nepokladala za stratu času. Pár tipov je ok, ale súhlasím s mnohými reakciami na tieto príspevky. Málo ľudí sedí pri počítači a zapisuje si podrobnosti – kto a čo vyhral a už vôbec nie rátať koľko približne získal bidov. Veď je tu aj možnosť nezobrať si predmet výhry, ale zameniť ten rozdiel za bidy. To sa podľa mna nedá. Jednoducho na to, aby sme vyhrali aj my začiatočníci, nieje vždy možnosť. Veď ako príklad môžem uviesť samu seba. Túto stránku pozriem až keď moja dvojročná superaktívna dcérka zaspí. A to som niekedy aj ja úplne v koncoch. Práve pri písaní príspevku sa trošku odreagujem. Prezriem aktuálne aukcie a potom ukončené. Pri niektorých väčšinou už ukončených aukciách sa mi až zatočí hlava. Výherca zaplatí pár centov a získa dobitie Paypalu 20 eur. Z toho ma ide priam roztrhnúť. Začala som sledovať, kedy sa asi vyplatí zúčastniť sa aukcie. Taký čas nejestvuje! Draží sa v jednom kuse a aktívne až strach. Dávajú si vôbec hráči, ktorý tu už niečo vyhrali a mi nováčkovia ich voláme lišiaci aj prestávku? Týmto sa vraciam k svojej výzve pre lišiakov. Prispejte a napíšte ako to vlastne je.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.