Ako sa darí začiatočníkovi

Zdravím všetkých návštevníkov aukcie.

Som na týchto stránkach čerstvým nováčikom. Veľmi ma zarazilo, že sa moje bidy veľmi rýchlo stratili. Moja otázka znela: Ako je toto možné? Veď na mám konte bolo veľa bidov Naozaj sa všetky spotrebovali?

Situácia bola stručne vyhodnotená s výsledkom, že sa len často kliká úplne zbytočne bez akéhokoľvek výsledku. Ako je uvedené na blogu, je veľmi dôležité zaujať dobrú stratégiu, ale aj nepodliehať emóciám nad potencionálny výhrou vysnívaného predmetu.

Začiatočník šancu určite v začiatočníckych kategóriách a následne môže pokračovať do klasickej aukcie. Pre môj aukčný bojbola taktika zvolená iná založená skôr na emocionálnom podklade s túžbou získať predmet.
Táto taktika je však úplne zlá, ak hráč nezvolí aspoň trochu racionálne úvahy s dobrou stratégiou. Jedine tak, šancu na výhru. Preto všetkým začiatočníkom odporúčam začínať v začiatočníckej. Teraz budem dúfať, že sa všetko v pozitívne obráti a ja sa získam s moju prvú výhru..

Tiež je potrebné upozorniť na možnosť zasielania smsky ako inoformaciu o tom, že sa bude aukcia konať. Táto služba je veľmi výhodná, za čo zároveň tomuto blogu ďakujem. Bez tejto služby, by som ja, a verím, že ani ostatní zúčastňujúci sa blogu nevedeli, kedy sa bude aukcia konať. Teda ak nie sú práve pri počítači a nečíhajú na aukciu. Musíme si uvedomiť situáciu, keď nie je človek pripútaný z akéhokoľvek dôvodu k počítaču a je niekde v teréne. Potom je taká SMSka veľmi prínosná a je na každej osobnosti, či sa teda bude chcieť do aukcie zapojiť alebo nie.

Prajem všetkým šťastné úlovky v aukciách.
netovnik

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.