Desatoro na začiatku dobrodružstva

Môj príspevok píšem na základe mojich postrehov a skúseností. Som začínajúcim hráčom, niekoľko desiatok aukcií mám už za sebou – s rôznym koncom. Tento portál dáva hráčom veľké možnosti. Môžete tu kúpiť vysnívané veci za pár centov, no môžete aj stratiť. Podozrievam, že najčastejšie príspevky čítajú úplní nováčikovia, tak tento príspevok je adresovaný Vám.
1. Kým začneš hrať o cenné predmety, skús svoje sily v Auckiách Začiatočník.
2. Venuj pozornosť a sleduj aukcie, analyzuj, nenechaj sa omámiť emóciám. Ináč stratíš veľa a príde rozhorčenie – a to predsa nechceš. Tento portál má slúžiť nielen na nákupy ale tiež ako dobrá zábava.
3. Vďaka observácii spoznáš starých lišiakov a na začiatku sa im radšej vyhýbaj. Ináč Tvoje kredity zmiznú z účtu veľmi rýchlo 🙂
4. Ak nepatríš k tým, ktorí majú peňaženku vypchanú euríčkami, zbieraj BIDíky, získavaj ich rôznymi spôsobmi (Partnerský program, články na blog, súťaže).
5. Ak sa chceš zúčastnít aukcií, ktorých predmetom
je veľmi drahý predmet, maj na pamäti, že saldo Tvojho účtu musí byť dosť bohaté, určite viac ako 600 BID, najlepšie ak je ich omnoho viac.
6. Na začiatku sa vyhýbaj aukciám, kde prihadzujú automaty. Pamätaj, tie sú vždy rýchlejšie, takže je dobré namiesto ručného klikania nastaviť si automat.
7. Zvažuj každé pristúpenie do aukcie. Ak nastavíš automat, pamätaj na to, že už ho nebudeš môcť vypnúť.
8. Ak je cena predmetu na začiatku vyššia ako pár centov, znamená to, že sa našli záujemcovia, ktorí budú prihadzovať. Počkaj na ďalšiu s podobným predmetom, možno bude o ňu menší záujem. Zväčšíš tým svoju šancu na výhru.
9. Nedajte sa emocjonálne ohrať. Niekedy je lepšie „zísť zo scény neporazeným“.
10. Nadmerné túžba po danom przedmete Vás môže priviesť na mizinu. Nebuďte ľstiví – obráti sa to proti Vám a veľa stratíte.
Prestavil som Vám moje postrehy. Väčšina z Vás sa k nim určite prichýli. Dúfam, že bude môj príspevok nápomocný a stretneme sa na aukciách.
Srdečne pozdravujem
bechemot32

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.