Budem mať tentokrát štastie?

Milý bojovníci- začiatočníci. Znovu sa chcem podelit s vami o zážitky Tak som predsa len znovu prehovorila manžela a dobila Bidíky. Tentokrát som bola opatrnejšia. Pár krát som prihodila o balík Bidov. Avšak, keď som videla, ako sa pridávajú ďalšie a ďalšie automaty a predstavila som si, že určite majú na konte viac bidov ako ja, vzadala som to skôr ako som môhla prísť o všetko. Porozmýšľala som, kedy by bolo najvhodnejšie prihadzovat. Tak som nelenila, nastavila budík na 3tiu ráno. Natešená, veď ostatní ctižiadostiví bojovníci musia predsa niekedy aj spať!!! Tak som si dala pred spaním kávu a veru už som premýšľala na čo asi budem prihadzovat. Myslím si „dám aj na 3 akcie“ veď tam budem skoro sama. S úsmevom som si ľahla a zaspala. Zazvonil budík, potichu som zapla Pc a šup hneď na stránku za1centík.

Načítala som kúpony a karty, vybrala som si akciu Začiatočník a čo nevidím že: začiatok o 3 hodiny!!! No pekne, pomyslela som si a kvôli tomuto som vstávala. No nevadí, pomyslela som si, budem skúšat ďalej.

O 2 dni som si okolo 23 vyhľadala aukciu začiatočník. Na účte celkom pekný počet kreditov, tak som nastavila automat a samozrejme opäť som nemohla zaspať. Hádam to konečne vyjde, keď toľko ľudí vyhráva s automatom, denne aj niekoľko aukcií za sebou. Tak prečo nie ja? S dobrým pocitom som zaspala. Prvá vec, ktorú som ráno spravila, bolo zapnutie počítača. Samozrejme, prvá stránka Za1cent , pozerám ukončené aukcie, môj stav o 160 menej, no si myslím to mi asi tak veľa odrátal automat. Hľadám v historii účtu, preklikala som a nič! Automat mi prestal odratávať pri 42 prihodeniach a vyhral to niekto iný a ja som bola niekde na samom konci. Tak nemám už čo stratit si myslím budem mat 0 aspoň ma to nebude lákat, tak som dala automat na dalšiu aukciu.A čo myslíte????Samozrejme zas nič!Už to asi vzdám. K veľkému neštastiu sa nám pokazil Pc – to bude zrejme nejaké znamenie. Najľahšie by bolo, keby som vedela, koľko tých bidov majú spoluhráči. Takto sa biť stále dookola a znova padnút na 0 nie je na dlhú trpezlivosť!
Takže výhercom gratulujem. Hlavne tím, ktorí už čo to vyhrali a nenechajú vyhrať aj začiatočníkov. Ostatným prajem veľa úspechov a hlavne štastia v boji.
Vaša spolubojovníčka. Dúfam sa tu čoskoro stretneme!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.