Nie je to tak ľahké, ako to vyzerá…

Som tu už nejaký ten mesiac, takže sa už nemôžem radiť medzi začiatočníkov a preto som sa rozhodla podeliť sa s Vami o moje „skúsenosti“. K stránke servis za1cent.sk ma vlastne priviedol manžel, ktorý ju náhodne objavil a aj sa zaregistroval. Po prvých neúspechoch to vzdal a povedal ako mnohí, že je to len o tom, aby vytiahli z ľudí peniaze. Nedalo mi to, tak som to skúsila ja. Dlho som len pozorovala, čítala blogy a všetky rady „starých lišiakov“. Robila som si dokonca aj poznámky. Keď som si myslela, že som už pripravená, nabrala som odvahu a zapojila som sa do aukcie.

Naivne som si myslela, že už mám všetko naštudované a tak to musím vyhrať na prvý krát. Samozrejme, zapla som automat. BIDy sa rýchlo míňali a do hry sa zapájalo stále viac a viac „hyen“. Videla som, že je to môj koniec a s výhrou sa môžem rozlúčiť. Neskutočne som si chcela dokázať a samozrejme manželovi, že sa to dá.
Povedala som si: Neexistuje, aby sa to nepodarilo. Veď sa to všetko zdá tak ľahké!. Moja trpezlivosť je obrovská, tak som kúpila ďalší balíček BIDov. Skúsila som ešte raz a podarilo sa mi tentoraz vyhrať začiatočnícku aukciu. To už som bola na koni. No a keď peniažky nabehli na účet, už som bola celkom zapálená pre servis za1cent.sk. Ešte sa mi pár krát podarilo získať Dobitie účtu. Samozrejme, moje sebavedomie rástlo s kontom na PayPal účte. Zbierala som BIDy všetkými možnými spôsobmi, ako sa len dalo, aby som sa mohla zapojiť do nejakej akcie aspoň o tie lacnejšie predmety.

Koľkokrát som sadla k počítaču, moja prvá navštívená stránka bola za1cent.sk, aby som aspoň raz prihodila do terča. Samozrejme zdržala som sa na stránke dlšie, ako som si naplánovala a to len preto, aby som získala aspoň nejaké tie BIDy. Je to veľmi lákavé. Takýmto spôsobom sa dá „nahrabať“ slušný počet BIDov, čo sa mi už viackrát aj podarilo. Samozrejme aj prísť o tie, ktoré ešte vlastním. Aj to sa mi už niekoľkokrát stalo. Taký čas, keď stav BIDov na mojom účte klesol na nulu, som si povedala, že som tu posledný krát a odišla som. No neodolala som. Pokušenie bolo veľké. Po určitom čase som sa znova prihlásila a všetky vyhraté peniažky zase minula na nákup BIDov. A žiaľ nie len tie. Zapájala som sa do všetkých súťaží, kde sa tiež dajú získať nejaké tie BIDíky navyše. Aj tam sa mi občas darilo. 
Koľkokrát som mala na konte väčší počet BIDov, po preštudovaní všetkých možných rád a skúseností na blogu som si povedala: „Teraz je ten správny čas“. Vybrala som si jeden z tých lacnejších predmetov, nastavila nenávratný automat a netrpezlivo čakala, kedy to začne. Srdce mi bilo až v ušiach. Cítila som, ako sa mi potné žľazy otvárajú a pot steká po chrbte, ako pri nútených prácach. Bolo to neskutočne lákavé, keď som videla, že drahé veci sa dražia za drobné a niektoré dokonca na jedno prihodenie. No neviem, čím to je. Koľkokrát som sa zapojila, hneď sa objavili ďalší a ďalší a ja som mala pocit, že sa tie tzv. „hyeny“ dohodli a nedoprajú mi to. Moja túžba už ani nie po predmete, ale po pocite výhry bola tak veľká, že som zvyšovala počet prihodení a moje dlho zbierané BIDy sa rýchlo míňali. Nádej na výhru sa vzďaľovala každým prihodením. Nakoniec som ostala len s prepoteným tričkom, veľkým sklamaním a skoro prázdnym stavom účtu. Prečo keď len pozorujem to ide tak ľahko? 
No moja vytrvalosť nemá konca a ja sa tak ľahko nevzdávam, takže verím, že neodídem raz z tejto stránky aj s prehratými gaťami a môj čas ešte len príde. 
Zdravím všetkých výhercov aj tých, ktorí majú rovnaký osud ako ja.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.