Zmeny na Stránke – Cenník, Kariéra a Spolupráca

Vážení Užívatelia, 
dovoľte, aby sme Vás informovali o niektorých zmenách, ktoré sme dnes zaviedli v Servise za1cent.sk: 
1. Vizuálna zmena Cenníku 
Zaviedli sme novú, priehľadnejšiu grafickú verziu Cenníka. Ceny Balíčkov sú nezmenené. Nový vzhľad si môže pozrieť TU Dúfame, že zavedené zmeny získajú Vaše uznanie a každý Užívateľ, ktorý si bude chcieť rýchlo dobiť účet, nájde Balík rýchlo a bez problémov. 

2. Staň sa časťou nášho tímu – Kariéra v Servise za1cent.sk 
V záložke „O nás“ (dolná časť titulnej strany) sme pridali novú záložku s názvom „Kariéra“ V prípade, že máte záujem o spoluprácu v Zákazníckom Servise za1cent.sk a spĺňate všetky kritéria opísané v informácii, kontaktujte nás prosím pomocou príslušného formulára, ktorý je Vám k dispozíii. Prosím vezmite na vedomie, vyhrazujeme si právo odpovedať iba na vybrané ponuky. 
3. Hľadáme dodávateľov – Spolupráca v Servise za1cent.sk 
V záložke „O nás“ (dolná časť titulnej strany) sme tiež pridali záložku s názvom „Spolupráca„. Ak vlastníte obchod/firmu, ktorá ponúka tovary podobné tým, ktoré sú vystavované v našom Servise a tovar zasielate zásielkovou službou, táto záložka je utvorená pre Vás. V prípade, že máte záujem o spoluprácu s našou firmou, vyplňte prosím príslušný formulár, ktorý je Vám k dispozíii. Prosím vezmite na vedomie, vyhrazujeme si právo odpovedať iba na tie ponuky, ktoré budú pre nás najzaujímavejšie. 
Dúfame, že nový vzhľad Cenníka, ako aj ponúkané formy spolupráce s naším Servisom, príjmete s veľkým ohlasom.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.