Dvakrát meraj a prihadzuj…

Už v názve môjho príspevku je skoro všetko zahrnuté, tj. ako sa má človek správať na tejto stránke. Je jednoduché zúčastniť sa aukcie, zakúpiť si Bidy za výhodnu cenu a hneď sa vrhnúť do aukcií. Chceme vyhrať čím viac a za lepšie ceny. Všetko je to lákave a keď máme možnosť získať niečo za lacnejšie, správame sa úplne inak, ako keby sme to mali kupovať za plnú cenu. Vtedy ani nepozeráme, koľko minieme. Hlavné je, že to kúpime za lacnejšie. Typická ľudská vlastnosť, alebo viac slovenská? Asi nie, ide skôr o psychiku a funguje to na všetkých. Preto vážne, netreba sa uponáhľať, ale študovať taktiku tých, ktorí sú tu dlhšie a sú úspešní v aukciách. Najlepšie je skúsiť si to všetko na vlastnej koži. To platí aj tu. Radšej skúsiť menšie ceny, získať nejaké kredity naviac a až keď ich máme dostatočne veľa (u každého je to iné), potom možeme súperiť s ostatnými.

Murphyho zákon platí aj tu a nájdu sa aj takí, ktorým sa podarí vyhrať hneď pri prvej aukcií. Ale skôr je to o šťastí a odvážnemu šťastie praje. Len niekedy je viac sklamania ako šťastia po získani našej výhry z aukcie. Väčšinou si ani nepreštudujeme pravidlá, ani to, aké sú možnosti a bonusy, ktoré nám možu pomôcť. Skôr sa správame systémom škola hrou. Tak sa hráme a prihadzujeme a tajne dúfame, že ten, s ktorým sa naťahujeme, už viac nepriloží a dopraje nám konečne víťazstvo. Pravdu povediac, tento pocit poznám, ale zatiaľ som sa ešte netešil ani z jednej výhry. No pocit to určite musí byť krásny a nezáleží, čo by sme vyhrali. Už len sám ten pocit, že sa nám to konečne podarilo, príjemne hreje pri srdci.

 Sám si vravím, vyhrať aspoň niečo, aby som mal splnenú túžbu po výhre a darček pre seba. Potom to už budem brať ako uvoľnenie a troška aby stúpol adrenalín. Na druhej strane sa obávam, že ak niečo získam, tak potom budem mať chuť vyhrávať ďalej. Keď sa už konečne šťastena priklonila k nám, tak to treba využiť. Kým sa darí, treba skúšať a chytať šťastie za pačesy. Je ťažke poradiť, kedy je najlepšie zúčastniť sa aukcie, ale keď niekto porovnáva dlhšie súťaženie, tak stále sa prihadzuje a súťaží či je deň, alebo noc. Ak máte známych , ktorí nevedia čo s voľným časom, zapojte ich do hry a nech skúšajú šťastie. Ale musíte vedieť, že každý hráč naviac je Váš súper a keď chcete vyhrať, musíte bojovať a vyhrať nad každým. Posledný je víťaz a ten berie všetko…..

Author: wellbid

Share This Post On

1 komentár

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.