Lepšie mať oči široko otvorené.

Chcel by som tu opísať moje prvé chvíle strávené s za1cent.sk. O servise som sa dozvedel od známeho, ktorý tu vyhral už pár predmetov a to za veľmi malú cenu. Pomyslel som si, že v dobe, keď väčšina vecí sa kupuje na pôžičku, je táto forma veľmi výhodná. Rozhodol som sa vyskúšať moje šťastie a tak som si založil účet. Mal som tiež možnosť zakúpiť si akciový balíček. Tak mimochodom je to veľmi výhodná kúpa ak vezmeme do úvahy cenu predmetu, akú môžeme za predmet zaplatiť. 
Stačila chvíľka observácie. Pred mojimi očami hráči vyhrávali fantastické predmety. Zúčastnil som sa dvoch aukcií. No natrafil som asi na hráčov s tlstejšou peňaženkou a výhra bola ich. Dlhšiu dobu som pozoroval ešte jednu aukciu. Na jej začiatok som si však musel ešte počkať. Bohužial, musel som sa pohnúť z domu a po príchode domov sa ukázalom, že nikto nenastavil automat.
Víťaz vyhral ručným prihadzovaním a to za pár centov! Teraz už viem, že ma to stálo vytúžený predmet. Páči sa mi tiež, že servis neočakáva od nás, aby sme si iba kredit dobíjali, ale dáva nám tiež plno možností. 
Pozoroval som, že sa tu dá vyhrať plno balíčkov s bidmi, kde platí pravidlo: „kto prv príde, ten prv melie” a veľmi dôležitá je tu observácia a reflex. Hrá sa tu akoby so vzájomným porozumením hráčov, aj keď sa stáva, že sa do hry balíček zapojí hráč, ktorý nemá ani šajnu o pravídlách fair play. Nie je to však porušením pravidiel a tak sa na to prihliada. Páči sa mi tiež hra „Trafiť 10tku” – neviem ešte presne, ako to funguje, ale skúsim to. Podľa toho, čo som stihol spozorovať, veľké množstvo hráčov sú šťastlivcami, ktorým sa podarilo vydražiť tovar za fakt maličké sumy. Nájdu sa aj takí, ktorí do toho vsadili veľmi veľa peňazí a stratili kopec nervov 🙂 
Osobne zatiaľ dražím iba na tých lacnejších aukciách, hoci ma nákup väčšieho balíku kredtov. Chcel by som si vyskúšať hru o drahší predmet. Musím sa tu však najprv oťukať, prečítať všetky príspevky na blogu. 
Možno si niekto prečíta aj môj príspevok. Preto Vás prosím, napíšte mi aký balík potrebujem, aby som vyhral np laptop? Budem Vám vďačný.
Pozdravujem všetkých výhercov ako aj tých, ktorí mali menej šťastia.
oktobus

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.