Prispôsobte si svoj profil AVATAROM! – Novinka na stránke za1cent.sk

Chcete vyniknúť medzi ostatnými Užívateľmi, a pridať do svojho profilu trochu viac osobitosti a farby? Nová možnosť, ktorú sme dnes zaviedli na stránke za1cent.sk Vám to ponúka!
Od dnešného dňa sú Avatary sprístupnené už aj na stránkach nášho portálu!
Teraz môžete zvýrazniť svoj login dodatočne jedným z dostupných obrázkov, ktoré nájdete v profile Vášho účtu, záložka „Môj Avatar“. Zapájajte sa do Aukcií a zvýraznite sa čo najviac! Možnosť personalizácie profilu je úplne zdarma. Pevne dúfame, že si tu každý z Vás nájde niečo pre seba. Samozrejme každý z Vás, kto si praje byť zvýrazneným.
Zvolený Avatar bude viditeľný vo Vašom profile, ako aj na karte Aukcie, hneď pod tlačítkom „Prihoď”.   Zvýraznite sa a ukážte sa iným!
Znudíl sa Vám starý Avatar a chceli by ste si ho vymeniť? Samozrejme, máte takú možnosť. Stačí, ak prejdete do Vášho profilu a budete postupovať podľa inštrukcie umiestnenej v záložke „Môj Avatar”.
Chcete si pozrieť Avatary iných Užívateľov na Aukcii? Stačí, ak prejdete kurzorom myši na históriu prihodení, ktorá sa nachádza v pravom rohu a ukážete na login iného Užívateľa. Vtedy sa Vám ukáže jeho miniatúrka.
Navštevujte našu stránku za1cent.sk a kontrolujte, či sú pre Vás dostupé nové Avatary!
Zábava  so Servisom za1cent.sk naberá od dnešného dňa nový rozmer!
S pozdravom
Tím za1cent.sk

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.