Ste predurčení!

Každý je predurčený, aby mal všetko, čo má rád a po čom túži. 
Práca má byť vzrušujúca a sme svorení na to, aby sme dokázali všetko, čo by sme chceli dokázať. Naše vzťahy s rodinou a priateľmi majú byť naplnené šťastím. Máme mať toľko peňazí, aby sme mohli žiť plnohodnotný, skvelý život. Sme tu na to, aby sme zažívali všetko, o čom snívame! Ak chceme cestovať, sme tu na to, aby sme cestovali. Ak by sme chceli začať podnikať, tak sme predurčení na to, aby ste podnikali. Ak sa chceme naučiť tancovať alebo nás láka jachting či štúdium taliančiny, sme predurčení na to, aby sme to robili.
Ak si želáme stať sa hudobníkom, vedcom, majiteľom firmy, vynálezcom, hercom, rodičom alebo čímkoľvek iným, sme na to predurčení!
Každý deň, keď sa prebudíte, mali by ste byť naplnení vzrušením, pretože viete, že to bude deň plný skvelých vecí. Sme tu na to, aby sme sa smiali a boli plní radosti. Máme mať zo seba dobrý pocit a vedieť, že máme nesmiernu hodnotu. Samozrejme, v živote nás postretnú skúšky, ale aj tie majú prísť, pretože nám pomáhajú rásť, a my máme vedieť, ako prekonávať problémy a čeliť výzvam. Sme stvorení na víťazstvo! Sme stvorení na to, aby sme boli šťastní! Sme tu na to, aby sme mali úžasný život!
Nenarodili sme sa na to, aby sme zápasili. Nenarodili sme sa, aby sme žili život, v ktorom okamihy šťastia prichádzajú len raz za uhorský rok. No nie?? Nenarodili sme sa na to, aby sme dreli v práci päť dní do týždňa a zažili prchavé chvíľky šťastia len cez víkendy. Iste mi dáte za pravdu. Nenarodili sme sa, aby sme žili s obmedzenou energiou a pocitom vyčerpania na konci každého dňa. To každý pozná. Nenarodili sme sa, aby sme sa strachovali a robili si starosti. Nenarodili sme sa, aby sme trpeli. Načo by bol taký život? Sme tu na to, aby sme prežili život čo najplnohodnotnejšie a mali všetko, čo chceme, a aby sme zároveň boli naplnení radosťou, zdravím, vitalitou, nadšením a láskou, pretože to je to, čomu sa hovorí úžasný život.
Čítal som už mnoho kníh, ktoré sa zaoberajú „rozvojom osobnosti“, alebo ako to ja nazývam – sebazdokonaľovacie knihy. Dokonca ich mám kopu aj doma v poličkách. Skoro z každej výplaty si kúpim jednu takú knihu. Už iné ani nečítam. Je to zaujímavé čítanie, si myslím. Aspoň si rozširujem obzory. Vrelo vám odporúčam taký typ kníh! Aspoň sa niečo dozviete, keď máte chuť na pár informácii.
Aj tento servis som si pritiahol ja sám. Nikto mi to neodporučil. Našiel som ho náhodou, ale teda, ja na náhody neverím. Takže to bolo určite prianie nejakej tej vyššej sily, aby som vyskúšal aj takúto vecičku. Nejaký ten piatok už sledujem tie aukcie a snažím si robiť nejaký systém. Zapisujem – porovnávam – riskujem. Ale baví ma to. Je to aj celkom sranda. Pokiaľ do toho nedávate polku výplaty, nedajboh celú, tak to môže byť v istom smere hra. 
Takže vám prajem príjemnú zábavu. Nech sa vám pošťastí.

Author: wellbid

Share This Post On

2 komentáre

  1. no toto jednoduchsie sa to uz napisat ani nedalo

    Odpovedať
  2. je to odpísané presne z knihy The Secret…z Tajomstva…ale,ak by to teda tak malo byť,že sme predurčený…tak asi ťažko predurčený preplácať…asi nikoho by nanaplňovalo šťastím,alebo mal pocit šťastia z toho,že prepláca…dávaš,dostaneš..ale rovným dielom aspoň…inak dehonestujete tú myšlienku…

    Odpovedať

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.