Moje „vyhrané“ aukcie

Keď mi manželka povedala o tejto stránke, mávol som rukou so slovami: „Daj pokoj, oblb je to! Určite majú nahratých ľudí, ktorí sa snažia vytrieskať z iných peniaze! Okrem toho, nemáme na to…“
Prešlo niekoľko dní, manželka si trošku privyrobila pri pečení tôrt a koláčov a kúpila balík BIDov. Bol som na ňu fakt naštvaný, pretože všetko prehrala a tak som jej účet zrušil. Bol s tým však pokoj iba na určitý čas. Blížil sa dátum jej narodenín a ja som si uvedomil, že za tie všetky roky odomňa nedostala žiaden poriadny darček. Ospravedlňoval som to tým, že sme nikdy nemali peniaze a takto sme žili už toľko rokov… Spomenul som si, že sníva o značkovom parféme. Ozajstnom parféme a nie takom za pár eur.
Svokra sa preriekla a prezradila mi, že manželka aj po zrušení účtu často sledovala priebeh aukcií. Keď už nemohla hrať, tak si rada pozrela, ako iní vyhrávajú. Okrem toho, svokra si tiež založila účet, možno sa podarí?! „Veď ja nesnívam o tých drahých a veľkých predmetoch. Ja by som chcela vyhrať niečo malé“-vravela manželka – „tie drahé predmety nech vyhrávajú iní“. Dostal som výplatu a rozhodol som sa to skúsiť. Možno sa mi podarí vyhrať pre ňu darček? Dal som jej na výber, kúpil som 600 BIDov a dovolil som jej dražiť… No a podarilo sa!!! Pamätám, ako ma o 3 nad ránom zobudila s takou radosťou! Ale diablik na pleci ma prehovoril a zmenil som výhru na BIDy. Dostal som tuším 1000 kreditov a všetko som prehral. Mal som smolu, trafil som na tzv „hyenu“. Hrali sme na aukcii s kreditmi. Takto som prehral polovicu. Potom som hral o pneumatiky. Bohužial, zlyhal som! Nepodarilo sa. Skúšal som dobiť účet ešte párkrát a vyhrať ten parfém, ale aj tie som prehral… Mám ešte 2 týždne, ale bohužial, nemôžem si dovoliť kredity kúpiť.. Možno sa to podarí s týmto textom? Získam zaň pár BIDov a konečne sa na mňa šťastie usmeje? Ak sa mi to však nepodarí aj tak by som chcel poďakovať tvorcom stánky za1cent.sk. Prakticky vďaka Vám som si uvedomil, ako zle som sa k manželke správal. Možno sa mi ten parfém do 18.12 nepodarí vyhrať,  ale darček odomňa aj tak dostane. Možno to nebude jej vysnený parfém, ale skromná kvetinka – zaslúži si ho!!! Miláčik, prepáč mi, prosím!!!
Na aukcie sa určite vrátim. Za ten čas Vás budem odporúčať priateľom.
Srdečne pozdravujem
LESIUREK
P.S. Veľmi by som si prial, aby si tento text prečítala aj moja manželka.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.