Kupujeme Balíčky BIDov

„Ako si môžem privyrobiť dodatočné BIDy?“, „Nemôžem si dovoliť dobiť si účet, mám nejakú šancu zahrať si na aukciách?“, alebo „Oplatí sa mi hrať na aukciách s BIDmi?“ – takéto správy dostávame pomerne často. Preto sme sa rozhodli spraviť zostavenie tých najčastejších otázok a dať Vám niekoľko rád. 
Po prvé, hra na za1cent.sk si vôbec nevyžaduje veľké finančné investície. Ale v tomto prípade budú dôsledky hrania vyrátané za dlhšie časové obdobie a vyžaduje si od hráča veľkú trpezlivosť… Limity vyhraných aukcií tiež nie sú prekážkou v zbieraní BIDov. 

Dôležítý je výber doby dňa (alebo noci :}), čiže čas, keď sa Vám hra bude najviac oplácať… To už necháme pre Váš postreh 🙂 Nevieme, koľkí z Vás si už všimli, že Aukcie s BIDmi sa väčšinou predajú za minimum ceny. Netýka sa to samozrejme Rastúcich Aukcií. Tie sa tešia najväčším záujmom. Ale vráťme sa k téme. Ak pravidelne vyhráte balíček np. 500 BIDov, nazbierate si vystačujúce množstvo kreditov a malo by Vám to stačiť na nákup vytúženého predmetu! Je to ľahšie tým, že ušetríte kredity, ktoré by ste ináč impulzívne minuli! 
Ako si môžete prečítať tu na Blogu,“ trpezlivosť ruže prináša“! Hra na Aukciách s 500 BIDmi sa mnohým neoplatí, chcú totiž zavládnuť servisom hneď na začiatku a pozbierať tie najlepšie predmety. Nikomu v tom nebránime. Z inej strany si však myslíme, že hra o Balíčky je dobrou predohrou a zároveň dáva možnosť observácie rôznych typov stratégie a tendencie medzi hráčmi. To všetko sa dá potom využiť, keď je už Váš účet objemnejší. 
 
Ako už ste si už mohli prečítať v predošlých príspevkoch, kredity si môžete nazbierať mi. pristúpením do Partnerského programu a zapojením sa do súťaže „Trafiť 10!“ 
Čakáme na Vaše komentáre . A možno máte svoj vlastný osvedčený spôsob ako si BIDy nazbierať. Chceli by ste sa s tým podeliť?

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.