Rozvážnosť nad zlato

Tak ako každý som sa aj ja do aukcií pustila s veľkou vervou….nadšenie z výhry striedalo sklamania… púšťala som sa len do takých menších aukcií, hlavne o BIDy…Pozorovala som, ktorý hráč vyhral, ktorý je prihlásený do viacerých aukcií naraz, ktorému to dnes nevyšlo a ktorý to už má za sebou…..
Všimla som si, že ráno tu veľa hráčov nie je, a kedže ja sa ráno nikam neponáhľam, sadla som si za pc a začala sledovať aukcie….jedna sa mi pozdávala, tak šup na ňu…VYHRALA SOM! Nie síce veľa, ale potešilo ma to:-)
Tak ma to nabudilo, že na druhý deň som už skoro ráno stepovala pri počítači a prizerala sa s myškou v ruke ako bežia aukcie. No ale asi som prešvihla ten správny čas, lebo už sa na aukciách vedú bitky o BIDy, no a načo vstupovať tam, kde už má veľa ľudí dosť investovaných BIDov…tí sa nevzdajú…
Povedala som si, že sa sem vrátim v noci….predsa len bude kľud a hádam aj šťastíčko mi bude žičiť…aj sa stalo…pekne pred polnocou som vyhrala slušný balík BIDov…nááááramne som sa tešila….:-) A prečo aj nie…keď to takto pôjde ďalej, tak o chvíľočku budem za vodou…., na konte pekný balík BIDíkov…čo viac si na tejto stránke môžem priať….:-)
Na druhý deň som si povedala, že si to zopakujem…veď to vyzerá nádejne. Mám aj šťastie aj vystihnem chvíľu, keď sa väčšina ľudí venuje niečomu inému a nie aukciám 🙂 Povedala som si, že vyskúšam aj inú aukciu…a tak som sa pustila o 20 Eur na PayPal. S nechtami medzi zubami som to vyhrala o chlp! Ale VYHRALA!!! Takto nadšená som si výhru zamenila za BIDy, čím som na tom bola ešte lepšie 🙂 -Tak sa idem pozrieť na tú moju obľúbenú aukciu….
Ako inak….zapájam sa…hádžem automat a krásne to ide….tri automaty…dva automaty…BIDíky sa pomaly míňajú…no ale ja sa nevzdávam….zrazu nabehlo vela bonusov…a potom jeden automat…ten môj…a jeden šťastlivec, ktorý ma chcel prebiť….to nevadí zvládam….zas tie bonusy a keď sa hladina utíšila, nestačím si oči pretierať…dalšie dva automaty…to už bola na konte slušná čiastka BIDov, nehovorím o tom, že koľko som do toho dala ja….nikdy v živote sa mi nestalo, že by som v zápale hry nakupovala žetóny, kupóny, BIDy…proste čokoľvek…teraz však som mala pocit, že ak to nespravím, tak o všetko investované prídem…tak rýchlo na platby….v poslednej chvíli som si kúpila…poviem úprimne dosť slušne veľký balík BIDov. Nehovoriac o tom, že doteraz mám výčitky svedomia…ale poďme poporiadku.
BIDy nabehli a ja som tŕpla, aby mi stačili….už sme boli len dvaja a jeden odvážlivec, ktorý nám do toho zasahoval….tí čo tam boli na začiatku a písali, že to nevzdajú, už podla mňa spali a urobili veľmi dobre….mne sa ten veľký balík BIDov rozkotúľal a ja som v jednej sekunde neprišla len o nahrané BIDy, ale aj o dosť pekný balík peňazí, ktorý budem musieť nejako nahradiť 🙂
Z toho vyplýva ponaučenie…naozaj nie je vždy všetko ako sa zdá…ja som si myslela, že je ten správny čas na to, aby som do toho išla…ale aj na to aby som si z účtu urobila trhací kalendár 🙂 Nie…mala som byť rozvážnejšia..ale čo je hlavné…mala som mať viac šťastia…:-)
Neviem, kedy sa zas pustím do aukcií, som sklamaná…nie zo stránky, ale sama zo seba…nedokázala som sa vzdať výhry v polovičke…tak som prišla o podstatne viac a aj tak som nevyhrala…ale išla som do toho dobrovoľne, som dospelá, takže si môžem za to sama…a preto som sklamaná.
S pozdravom
 kikena

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.