Pre a proti…

Na stránke za1cent to proste žije 🙂 Dlho som rozmýšľala, čo tu ľudí priťahuje a čo odrádza. S niektorými mojimi skúsenosťami a postrehmi sa s Vami podelím.
Bavila som sa s viacerými mojimi príbuznými a kamarátmi, no a stretla som sa s rôznymi názormi. Ako veľké pozitívum uvádzali ceny, za ktoré sa dané veci vydražia. Avšak treba sa aj zamyslieť nad tým, koľko do toho človek musí investovať 🙂 Nejedna aukcia sa skončila výhrou, kde výherca bol v hlbokom mínuse, keď si zrátame aj BIDy investované do danej aukcie.
Spočiatku som si myslela, že do prehľadu ukončených aukcii sa dávajú len aukcie, ktoré sú vysoko ziskové a tým pádom pritiahnu viac ľudí do aukcií, napr. laptop za pár centov by pritiahol každého :-).
Pozorovaním som však zistila, že opak je pravdou. Sledovala som aukcie, ktoré nakoniec po súboji mnohých hráčov a po množstve stráveného času na aukcii, víťazovi nepriniesli vytúžený zisk, ale hlbočiznú stratu vo výške vyše 1200 Eur!!! Áno, aj takéto aukcie sú, našťastie ich nie je veľa a čo je najhlavnejšie, daný človek čo do toho ide, ide s tým vedomím, že aj také niečo sa môže stať:-)
Čo mňa osobne na tejto stránke fascinuje je to, ako je jej fungovanie premyslené do poslednej bodky. Týmto smekám klobúk pred jej tvorcami 🙂 Väčšina z nás robí, aby zarobila…Táto stránka samozrejme nie je výnimkou.Jej princíp sa však od ostatných aukčných stránok veľmi líši. A to hlavne nápadom, ako z aukcie urobiť zábavu, zarobiť a neprerobiť a zároveň dať priestor šikovným hráčom, aby si mohli kúpiť tovar za babku. Každý si vie spočítať, koľko do toho dal a koľko získal. Podstata tu však bude vo väčšine prípadov niekde inde. Pre mňa je to hlavne o zábave 🙂 Zatiaľ:-)
Vraví sa: nešťastie v hre, šťastie v láske 🙂 Nemuselo by to platiť stále…milujem svoju rodinku, ale určite by ma potešilo, keby ma aj to šťastie v hre trochu nakoplo 😀 Ja mám pocit, že mi to šťastie robí naschvál 😀 Sedím pri počítači…je skoro ráno, aukcie sa končia pomaly skôr ako začnú. Ja pripravená s rukou na myši..ešte nie, ešte nie…teraz! a čo myslíte??? Samozrejme všetci sa v tej chvíli rozhodli, že táto aukcia bude ich 😀 Odolávam hodnú chvílu, ale prichádzajú noví hráči s novými posilami BIDov a ja zrazu zas ľahšia o poriadny kopec BIDov odpadávam 😀 Zas som niekomu pomohla k vyššej výhre:-D Myslíte, že ma to odradilo???:-D Ani náhodou…pokračujeme 🙂 Možno to funguje aj v inom poradí….šťastie v láske, nešťastie v hre 😀 tak takto to ostať môže, občas by sa mohlo štastíčko v hre usmiať aj na mňa 🙂
Čo sa mi však na tejto stránke nepáči sú tie prednastavené komentáre…teda niektoré…napr.: môžeš už vypadnúť…hyena a pod…tieto veci mi z toho pozitíva, ktoré mám z tejto stránky trochu uberá…
Avšak kladných vecí je na tejto stránke podstatne viac a preto ju vrele znova a znova odporúčam a tvorcom ešte raz vďaka 🙂
S pozdravom
kikena

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.