A je to tu!!!

Ako začiatočník som na stránke za1cent.sk urobila veľa začiatočníckych chýb a určite neboli posledné 🙂 Napriek tomu, sa nevzdávam…je večer…všetko doma pomaly utícha. Deti uložené, telka pustená, drahý oddychuje po namáhavom dni. Myslím, že je akurát ten správny čas na to, aby som si trochu prebrúsila aukcie:-)
Sadnem si k počítaču….ja viem, nemala by som to hovoriť, ale je to pre mňa svojim spôsobom relax 🙂 a zábavka začína….prezerám si vhodné aukcie, skúmam, ako sa správajú hráči v rôznych situáciách…jeden vyhral tak rýchlo, že som nestihla ani okienko otvoriť 😀 Naozaj niektoré aukcie sú expresné, aj keď do tej kategórie aukcií nespadajú, užívatelia svojim prihadzovaním, resp. neprihadzovaním určujú, aká rýchla bude tá ktorá aukcia.
Kedže som začiatočník a nevyhrala som ešte žiadnu aukciu s tovarom, tak som sa mohla pripojiť k aukcii pre začiatočníkov. Aukcia celkom lákavá: 15 Eur na PayPal účet + 200 BIDov. Potešilo by. Tak sledujem.
Prvá aukcia…kedže sú tam len hráči, čo ešte nevyhrali, predpokladám, že tam nebudú „starí lišiaci“ 🙂 Zdalo sa mi, že sa do nej zapojilo dosť ľudí, tak radšej nepokúšam. Veď už ich je tam dosť na to, aby som aspoň jednému dopriala výhru, keď už sa na nej natrápili…:-)
Druhá aukcia vyzerá sľubne…nie je tu veľa ľudí, počkám si kým začne….pripájam sa…sústredenie na maximum, jeden hráč prebíja druhého…púšťam sa do boja s automatom….celkom mi to ide, vždy sa mi podarí ho prebiť :-)…ALE…chvíľočka nepozornosti a aukcia ukončená 🙂
Takto to išlo dookola…sem tam som sa placho zapojila, sem tam sledovala…nakoniec však prišla moja chvílka….! Aukcia v plnom prúde, ja sa nevzdávam…oči vyočujem…chvíľočku to trvá, ale mne sa to zdá ako večnosť….a prišla vytúžená chvíla…automat skončil a ja som prebila posledného hráča…zbehlo sa to tak rýchlo!
A JE TO TU!!!
 Môj nick sa objavil v riadku Aktuálny víťaz! Moja prvá výhra! No Vás by to nepotešilo? 😀 Tak som od radosti zvýskla, že môj drahý, ktorý si v kresle podriemkaval skoro skolaboval:-D Ale bolo mi odpustené 🙂 Takto som prišla k mojej skutočne prvej výhre. Určite budem pokúšať šťastie ďalej, veď je tu toľko skvelých príležitostí. Už sa teším na ďalšie aukcie…je to zábava 🙂
Všetkým užívateľom prajem veľa šťastia. Veď všetci ho tak trochu ku kreditom potrebujeme 🙂
S pozdravom
kikena

Author: wellbid

Share This Post On

1 komentár

  1. Super,gratulujem 😀 😀 😀
    Nech sa darí ešte viac,veľa štastia

    Odpovedať

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.