Nadšenie nováčika :-)

Ako nováčik na stránke za1cent.sk by som sa rada podelila s mojimi skúsenosťami.
Vraví sa, že človek sa učí na vlastných chybách. O mne to platí dvojnásobne 🙂
Zaregistrovala som sa na tieto stránky po doporučení môjho priateľa. Pár minút som pozorovala aukcie, brúsila po stránke a bola nadšená! Také ceny! Také výrobky sa dajú kúpiť za lacný peniaz! No nekúp to! A tak som začala zisťovať ako na to.
V prvom rade potrebujem BIDy. Aha: akcia! Jednorázová 600 BIDov za 15 EUR! Pozerám….na účte mám ešte 16 EUR…to by šlo….tak to ideme skúsiť.

BIDy boli kúpené za pár minút, takže môžeme ísť na to…vybrať si aukciu….zbadám foťák…ten by sa zišiel…krásna zrkadlovka Canon…ideme na to…a klikám, a klikám, snažím sa kľučkovať medzi automatmi  a prihadzujúcimi hráčmi…presedela som pri tom dosť dlho, hádam aj dve hodiny….oči vypúlené na obrazovku, rátam sekundy….zrazu okolo mňa prešla dcéra, ja sa obzriem…kuk späť na obrazovku a že Predané! 😀 Hovorím si…smola, nemala si sa obzerať….ideme skúšať ďalej…niekoľko aukcii o BIDy padlo za vlasť, stále som bojovala s automatmi…a ani neviem ako a vždy sa to uzavrelo bezo mňa 🙂 Nestrácala som však nádej, ešte som mala BIDy.
Keďže musím fungovať aj doma, povedala som si, že sa sem vrátim večer. Ako som si sľúbila, tak aj bolo…a  šup ho na ďalší foťák, vyzeral dobre, aukcia len začínala….samozrejme, kedže som si všetky pravidlá a rady prečítala len zbežne, tak som všetko robila hádam naopak…ďalšie tri hodiny presedené pri počítači, s očami nalepenými na obrazovku, v pozadí v telke super film, zrazu akčná scéna…zdvihnem zrak na pár sekúnd…vrátim sa…a…Predané 😀 Tak mi ušla ďalšia aukcia….a bolo po BIDoch 🙂
Vŕtalo mi to v hlave. O čom to celé je? No a  keďže som človek, ktorý síce jedná zbrklo, ale nevzdáva sa…nadšenie neopadalo, len BIDy neboli, tak som začala čítať blogy a sledovať aukcie…teda začala som robiť to…čo má urobiť ako prvé nováčik 😀
Poučená na vlastných chybách som na mnoho vecí prišla sama pri pozorovaní aukcií a keď som sa dostala k blogom, tak som s úsmevom čítala napríklad skvelé rady Rumcajsa. S úsmevom preto, lebo na pár vecí, o ktorých písal, som došla aj sama, ale až po vlastných skúsenostiach 🙂 Preto vďaka patrí všetkým, ktorí pomáhajú nováčikom radami.
Teším sa na ďalšie aukcie, budem síce menej zbrklá, ale nadšenie z tejto stránky mi ostáva. A preto ak chcete zažiť kopec zábavy a pritom aj niečo získať, tak vrele odporúčam.
S pozdravom
kikena

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.