Ťažké začiatky

Zdravím vospolok 🙂 Trafila som tu dosť náhodne. Začala som s observáciou aukcí. Dosť ma zaujala slovná výmena medzi hráčmi. Na prvej aukcii, ktorú som pozorovala, niekto napísal, že by sa chcel stať prezidentom. Tak si myslím v podvedomí, človeče tak to si na zlom mieste. S takým snom choď do parlamentu a nie na aukcie, alebo sa mýlim a dá sa tu vydražiť miesto vo volebnom zozname. Ďalšia aukcia: “Zdravím starých lišiakov”. Kde som to, o čom to hovoria?!
Som v pomykove, neviem o čom to hovoria. No nič, idem ďalej: “Videl si už s kým som vyhral?” hmmm nevidela som, som tu odnedávna. Neskôr niekto odpísal, že je tu nový. Ja by som sa na jeho mieste s tým nechválila. Veď sú tu lišiaci, starí veteráni a kto ho vie, možno aj kanibali, ktorí môžu zjesť zaživa. Ďalšia informácia, akú som prehltla bola, že v piatok bude koniec sveta – snáď pre niekoho aj áno, keď sa mu skončia všetky bidy.

No nič, prišiel čas a ja som sa rozhodla pristúpiť do aukcie. Našťastie nikto nepísal o starých veteránoch, tak som si pomyslela, hmmm nie je to až tak zlé. Hráč, ktorý so mnou dražil mi poslal info, že predmet je jeho. Asi sa mu to prisnilo, veď aukcia ešte stále prebiehala. Ihneď na to dodal – “za chvíľu sa budú diať veci”. Ja neviem, ak už je to jeho, tak čo sa môže stať? Nič som neodpisovala, na účte bolo príliš málo Bidov na takú zábavu a môj oponent ich mal výrazne viac. Opýtal sa ma, na čo som doliezla a čo tým chcem získať? Snáď je to jasné, nie? Spoluhráč sa očividne začal dobre baviť. Kázal sa mi vrátiť domov, vraj mi decká plačú. Aké deti?! O niečom neviem? A možno to už mne preskočilo? Konečne sa mi skončili kredity. Šťastný spoluhráč mi odpísal, že to bol príliš vysoký prah pre mňa a odišiel. Ostala som pozerať do počítača celá zhrozená. Tuším som mala dočinenia s nejakým bláznom. Bola som fakt rada, že sa mi podarilo vyviaznuť v jednom kúsku.
Nechcela som to ale vzdať, tak som si zakúpila nové bidy a pristúpila som na ďalšiu aukciu. Tentokrát sa nazbieralo viac osôb. Začiatok bol celkom fajn. Hráči sa normálne privítali. Bolo mi jasné, že sa už poznajú. Pýtali sa, čo je nové. Pomyslela som si – konečne niekto normálny, ufff. Dražba mala normálny priebeh až sa pridal nový hráč. Hneď sa posypali komentáre typu: “Hyena, pijavica, chceš veľa stratiť? Tak poď!” Aká hyena, aká pijavica? Čo za krvilaky tu hrajú? Čo ja tu vôbec robím?! Kam som sa to dostala?! Potom mu kázali vypadnúť, lebo je to párty pre dospelých a ešte mu napísali, že oni tu dražili kým on sa ešte hral v pieskovisku. To snáď nie!!! Odkiaľ vedia koľko má rokov? Bola som čím ďalej tým viac vydesená. Našťastie, mne nikto nič nepísal. Ktorýsi z hráčov oznámil: “Darujem obličku za niekoľko BIDov”, niekto iný zase “Ľudia utekajte odtiaľto!” Hmm to bola tuším najrozumnejšia veta, akú som tu prečítala. Miesto plné lišiakov, hyen a iných parazitov, v tom ľudia, ktorí by vymenili obličku za bidy. Nie, to nie je miesto pre mňa. Rýchlo som sa odhlásila a ešte dlho mi trvalo, kým som sa z toho spamätala.
Zdravím somka

Author: wellbid

Share This Post On

4 komentáre

 1. prosim vas ako sa tu da pridat nieco na blog ako o mojej vyhre smole atak?

  Odpovedať
 2. Ty tak možeš napísat román o fantazmagorii .

  Odpovedať
 3. Mala by si sa zobudit a popremyslat nad tym ci to nieje nahodov len strategia, ktora na teba dokonale zabrala… Ked ta toto vie rozhodit, tak potom odtial vazne utekaj kade lahsie, lebo ta tu rozoberu do poslednej nitky na gatiach. 🙂 Neber v zlom, to je len rada do zivota. 🙂

  Odpovedať
 4. Zaujímavé, pijavice, lišiaky, hyeny… vybraná spoločnosť!

  Odpovedať

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.